Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prawda o rodzicach Krzysztofa Rutkowskiego wyszła na jaw. To oni go wychowali
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.05.2024 21:38

Prawda o rodzicach Krzysztofa Rutkowskiego wyszła na jaw. To oni go wychowali

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

O Krzysztofie Rutkowskim ponownie jest w mediach głośno. Detektyw wie, jak sprawić, że dziennikarze zaczną się nim interesować. Wystarczy, że połączył pierwszą komunię syna (kupił juniorowi prezent za bajońską kwotę) ze swoim ślubem kościelnym (który odbył się w 5. rocznicę ślubu cywilnego), a wszyscy piszą tylko o nim… Obecna żona Rutkowskiego poznała jego rodziców przed ich śmiercią. Kim byli? To dlatego junior ma zamiłowanie do mundurów. 

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy detektyw w Polsce

Krzysztof Rutkowski jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych detektywów w naszym kraju. W pomocy przy rozstrzyganiu głośnych spraw nie przeszkadza mu nawet brak licencji. 

O Rutkowskim w ostatnim czasie wszyscy mówią w kontekście jego życia prywatnego. Wystarczyło połączyć ślub z komunią syna, aby trafić na pierwsze strony portali plotkarskich. Co ciekawe, to trzecia żona Rutkowskiego, Anna zrobiła z niego celebrytę. A kim byli jego rodzice? Nawet Maja Plich miała okazje ich poznać. 

Kim jest nowa żona Kossakowskiego? Poznał ją, kiedy był mężem Wojciechowskiej Dorota Chotecka była bliska żałoby. Rodzinna tragedia wisiała na włosku!

Obecna żona Krzysztofa Rutkowskiego znała jego rodziców

Jak się okazuje Maja Rutkowski (dawniej Maja Plich) miała okazję poznać rodziców swojego męża. W sieci można było przeczytać różne informacje na ich temat. Pojawiły się spekulacje, że w domu rodzinnym Rutkowskiego się nie przelewało. On jednak postanowił powiedzieć “dość” domysłom i wyjaśnił, jak było naprawdę.

Miałem wszystko, czego dziecko może zapragnąć. (…) Także biedy ja nigdy w swoim życiu nie zaznałem. To jest jakaś bzdura, widać, że ktoś nie zna mojej historii - powiedział niegdyś w rozmowie ze “Światem Gwiazd”. 

Rodzice najpopularniejszego w Polsce detektywa bez licencji byli małżeństwem 60 lat, a nawet doczekali się ślubu cywilnego swojego syna i jego obecnej żony, Mai. 

To oni wychowali Krzysztofa Rutkowskiego

Rodzice Krzysztofa Rutkowskiego, czyli Jerzy i Urszula odeszli kilkanaście tygodni po sobie. 22 września 2019 roku najpierw odeszła mama detektywa celebryty, a w listopadzie zmarł jego ojciec. Detektyw zorganizował specjalne wydarzenie na ich cześć, aby dobrze ich upamiętnić. Zaprosił na nie najbliższych przyjaciół i rodzinę. W jednym z wywiadów Rutkowski zdradził także, czym zajmowali się jego mama i tata.

Mój ojciec był komendantem komisariatu, moja mama była kierowniczką urzędu stanu cywilnego - przyznał Rutkowski dla “Świata Gwiazd”.

Krzysztof Rutkowski nie mógł więc wybrać innej drogi zawodowej, jak pomoc w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Detektyw ma to bowiem we krwi.