Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Tandeta. Wulgaryzm i wysokie ego". Stylistka grzmi po komuniach u celebrytów
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.05.2024 14:10

"Tandeta. Wulgaryzm i wysokie ego". Stylistka grzmi po komuniach u celebrytów

Katarzyna Cichopek, Krzysztof Rutkowski
Fot, KAPiF, AKPA, CanvaPro

Jesteśmy właśnie w trakcie sezonu komunijnego. Wielu celebrytów ma w rodzinie dzieci, które w tym roku przystąpiły do sakramentu. Oznacza to dziesiątki zdjęć w stylizacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Stylistka skomentowała, które z nich były odpowiednio dobrane, a które nadawały się bardziej do klubu.

Jak się ubrać na Pierwszą Komunię Świętą?

Ze względu na to, że jest to uroczystość religijna, a spora jej część odbywa się w kościele, w dobrym guście byłoby włożenie czegoś stonowanego i skromnego. Osoby wierzące z pewnością docenią osłonięcie ramion oraz niewielkie dekolty, do tego mało pstrokate kolory oraz odpowiednią długość. Nie dla każdego jednak takie wydarzenie wiąże się z prostotą i doświadczeniem duchowym.

W tegorocznych uroczystościach komunijnych jak zwykle wzięło udział wielu celebrytów z całej Polski. Niemal każdy ma w swojej bliższej lub dalszej rodzinie osobę, która tego maja przystąpiła do sakramentu. Jak co roku wiosenny okres stał się okazją do pochwalenia się wymyślnymi kreacjami, które czasem nadawałaby się jednak bardziej na wesele lub imprezę w klubie. Stylistka oceniła stroje, w których polskie gwiazdy pojawiły się na tych religijnych ceremoniach.

Co ona ma na głowie? Cleo na Sylwestrze z Dwójką przebiła Wiśniewskiego. Stylistka przesadziła? Stylistka zobaczyła kreację Iwony z "Sanatorium miłości". Porównała ją do młodszych dziewczyn, stanowcze słowa

Stylistka oceniła kreacje gwiazd na komunii

Stroje, które założyli niektórzy celebryci na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, pozostawiały wiele do życzenia. Przede wszystkim miało to związek z niedopasowaniem ubrań do okazji, w której bierze się udział. “Plejada” poprosiła stylistkę Ewę Berdychowską o wypowiedź w sprawie tegorocznych kreacji komunijnych gwiazd.

Każda z tych stylizacji tak naprawdę mocno odbiega od tego, co najważniejsze, czyli dopasowania stroju nie tylko do sylwetki, ale i okoliczności. Komunia to święto dziecka, które powinno być bohaterem i zwykle też przeżywa ten swój strój - skomentowała kobieta.

Jej zdaniem Polakom brakuje okazji w roku do świętowania, przez co mają oni skłonność do przesady w sytuacjach, które tego nie wymagają. Dodała, że jej zdaniem dodanie do najprostszej stylizacji jednego ciekawego elementu może sprawić, że przykujemy uwagę wielu osób.

ZOBACZ TEŻ: Wypatrzyła jeden błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Od razu widać, że coś jest nie tak?

Tak stylistka skomentowała strój Krzysztofa Rutkowskiego na komunii syna

Ewa Berdychowska oceniła dla “Plejady” kilka strojów, którymi celebryci pochwalili się w mediach społecznościowych. Niektórym naprawdę mocno się dostało, inni zostali potraktowani całkiem łagodnie. Do kreacji Katarzyny Cichopek nie było zbyt wielu uwag.

Postawiła na letnią, popołudniową sukienkę w kwiatowy wzór, która ładnie podkreśla atuty aktorki. Sama stylizacja jest poprawna, ale wieje trochę nudą. Może za sprawą akcesoriów bardziej przykułaby oko - ocenia stylistka.

UAGk9kpTURBXy9mMmQ2ZjI4OTI0ZmE4YmQyMGEzYzNmYmJhMTRiYTI3Mi5wbmeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw94AAaEwBg.jpg
Fot. katarzynacichopek/Instagram

Nieco gorzej została skomentowana Monika Chwałoj znana z programu “Królowe Życia”. Celebrytka postawiła na dość odważny dekolt w zestawieniu z kwiecistym garniturem.

Nieumiejętnie dobrana stylizacja do okoliczności. Tandeta. Wulgaryzm i wysokie ego. Powinnam pozostawić ją bez komentarza - stwierdziła Ewa Berdychowska.

Duże emocje w mediach wywołała impreza z okazji komunii syna Krzysztofa Rutkowskiego. Została ona połączona z odnowieniem przysięgi jego rodziców. Z tej okazji zarówno ojciec, jak i junior, ubrali się w niemal identyczne błękitne garnitury. Na pierwszy rzut oka można by stwierdzić, że wszystko do siebie pasuje. Jak oceniła te kreacje stylistka?

Nie wiem, co tu się wydarzyło. Tu jest przerost formy nad treścią. Wszystkiego za dużo: kolorów, fasonów, dodatków, za dużo bohaterów jednej imprezy. Nie wiadomo, na czym oko skupić. Bohaterem miał być przecież młody człowiek - mówi Berdychowska.

akpa20240511_rutkowski_komunia_pp_31804.jpg
Fot. AKPA