Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest nowa żona Kossakowskiego? Poznał ją, kiedy był mężem Wojciechowskiej
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.05.2024 20:07

Kim jest nowa żona Kossakowskiego? Poznał ją, kiedy był mężem Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
fot. screen Instagram/przekossakowski

Przemysław Kossakowski był niegdyś gwiazdą telewizji. Widzowie lubili go i szanowali m.in. za to, że był prowadzącym program “Down the road”, gdzie współpracował z osobami cierpiącymi na zespół Downa. Show było hitem stacji TTV i miało ogromną rolę w normalizowaniu podejścia polskiego społeczeństwa do osób, które się z tym zmagają. Co ciekawe, to podczas pracy przy formacie Kossakowski miał poznać swoją obecną żonę. Kim jest jego nowa ukochana?

Przemysław Kossakowski usunął się w cień show biznesu

Przemysław Kossakowski był niegdyś bardzo medialną osobą. W telewizji pojawiał się regularnie, a media chętnie o nim pisały nie tylko w kontekście jego życia zawodowego, lecz także prywatnego.

Podróżnik był mężem Martyny Wojciechowskiej. Mimo że mogłoby się wydawać, że jako para mieli ze sobą wiele wspólnego, coś ich jednak poróżniło. Po szybkim ślubie zdecydowali się na jeszcze szybszy rozwód, a Kossakowski usunął się w cień polskiego show-biznesu.

Wojciechowska i Kossakowski
Wojciechowska i Kossakowski  fot. AKPA
Trzęsienie ziemi w Opolu. Ta gwiazda nie dostała zaproszenia na festiwal Co z Beatą Tyszkiewicz? Niepokojące doniesienia

Przemysła Kossakowski ma za sobą dwa nieudane małżeństwa

Mało kto do tej pory wiedział, że Martyna Wojciechowska była drugą żoną Kossakowskiego. Para zdecydowała się na szybki ślub i jeszcze szybszy rozwód. Małżeństwem byli raptem trzy miesiące. Z kolei swoją pierwszą żonę Kossakowski miał poznać, kiedy był bardzo młody - Anitę spotkał jeszcze w liceum.

Jak się okazuje, znany podróżnik w pewnym okresie swojego życia prowadził działalność artystyczną. Wspominał ten czas w jednym w udzielonych niegdyś wywiadów.

Malowałem obrazy, które czasem sprzedawałem, a czasem nie, ale uwierzyłem, że jestem artystą. (...) Wymyśliłem sobie, że jako artysta mogę mieszkać gdziekolwiek. Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie - powiedział Kossakowski w rozmowie z "Twoim Stylem".

To właśnie artystyczna natura Przemysława Kossakowskiego miała doprowadzić do pierwszego w jego życiu rozwodu. 

Rozpadło się moje małżeństwo. Myślę, że żona zmęczyła się życiem na wsi i rozpaczliwymi próbami wiązania końca z końcem. Zostałem sam - dodał we wspomnianej rozmowie. 

Kim jest nowa żona Kossakowskiego? To przez nią wycofał się z mediów

Trzecią żoną Kossakowskiego jest Patrycja Bartoszak-Kossakowska. Parę łączą te same wartości i spojrzenie na świat. Co ciekawe, ich uczucie pojawiło się przypadkiem, a poznali się w pracy. Kiedy Kossakowski pracował na planie “Down the road”, w osobie terapeutki uczestników znalazł swoją bliską przyjaciółkę. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia Kossakowskich, z czasem ta przyjaźń przekształciła się w miłość.

Zakochał się w jej wrażliwości i skromności. Podobnie jak ona ceni sobie prywatność. Poczuł, że uwiera go życie na świeczniku, że nie chce tak funkcjonować. Pobrali się w zeszłym roku. Patrycja nosi podwójne nazwisko - podaje magazyn “Rewia”.

Przemysław Kossakowski poznał obecną żonę, kiedy był mężem Martyny Wojciechowskiej? Czy to dlatego jego małżeństwo z gwiazdą TVN zakończyło się tak szybko? Oboje w tym temacie milczą.