Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rutkowski zaliczył wpadkę na komunii syna
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 12.05.2024 17:15

Rutkowski zaliczył wpadkę na komunii syna

Rodzina Rutkowskich
Fot. AKPA

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Pierwszą komunię świętą w tym roku przyjął m.in. syn detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Krzysztof junior sakrament ma już za sobą. Jednak chłopak może być zły na swojego ojca. Ten zaliczył bowiem sporą wpadkę. Nawet huczne przyjęcie tego nie wynagrodzi. 

Rutkowscy połączyli pierwszą komunię świętą syna ze swoim ślubem

Maja i Krzysztof Rutkowscy postanowili połączyć dwa ważne sakramenty i zrobić z ich okazji jedno huczne przyjęcie. Otrzymanie przez ich syna Krzysztofa juniora pierwszej komunii świętej nie jest bowiem jedyną ważną uroczystością w ich rodzinie w tym miesiącu. Rutkowscy z okazji piątej rocznicy swojego ślubu cywilnego zdecydowali się na ślub kościelny. Kilka dni temu Maja Rutkowski opublikowała na Instagramie nagranie, w której poprosiła fanów o radę. Chodziło o wybór sukni ślubnej. 

Jak powszechnie wiadomo, zorganizowanie wesela w 2024 roku nie należy do najtańszych przedsięwzięć, a kiedy dodamy do tego jeszcze przyjęcie komunijne, kwota może być naprawdę zawrotna. Na wydatek jakiego rzędu musieli przygotować się Rutkowscy? Żona detektywa nie ukrywa, że nie liczyli się z kosztami. 

Sceny za kulisami Eurowizji! W Izraelu będą wściekli, jak to się potwierdzi Taki majątek ma mieć Alicja Bachleda-Curuś. Od zer aż kręci się w głowie

Maja Rutkowski wylicza, ile kosztowała ich huczna impreza

Maja Rutkowski specjalnie nie kryje się z tym, że na swoje wesele i komunię syna wraz z mężem wydali bajońską sumę. W rozmowie z Faktem wyliczyła, o jakiej kwocie mowa. 

Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro. Na pewno nie zmieścimy się w 100 tysiącach, tyle pochłoną same dekoracje, a jest jeszcze transport wszystkich rzeczy, restauracja i jedzenie, barmani i różne atrakcje, które szykujemy dla gości. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - wyjaśniła w rozmowie z tabloidem żona detektywa Rutkowskiego. 

Krzysztof junior w prezencie komunijnym od rodziców dostał sportowe BMW, które miało kosztować około 200 tys. zł. 

Taką wpadkę Krzysztof Rutkowski zaliczył na komunii syna

Krzysztof Rutkowski zaliczył wpadkę na pierwszej komunii świętej swojego syna Krzysztofa juniora. Jak podaje popularny tabloid, detektyw miał znacząco spóźnić się na mszę, podczas której jego syn przyjął sakrament. Msza rozpoczęła się o godz. 11. Chłopak i jego mama byli chwilę wcześniej, jednak na próżno było szukać Krzysztofa seniora. Do kościoła miał bowiem dotrzeć sporo po 11. 

Rutkowscy
Rutkowscy, Instagram/majaplich