Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olek Sikora pokazał się bez koszulki i w nowej fryzurze
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.05.2024 17:37

Olek Sikora pokazał się bez koszulki i w nowej fryzurze

Olek Sikora
Fot. KAPiF

Mimo zwolnienia z “Pytania na Śniadanie”, do którego doszło na początku roku, Olek Sikora dalej zajmuje specjalne miejsce w sercach wielu Polaków. Widzowie uwielbiali go za profesjonalizm, rozbrajające poczucie humoru oraz nienaganną prezencję. Najwierniejsi fani wręcz nie mogą się doczekać, aż wróci do pracy. Dziennikarz w międzyczasie postanowił zaznać odrobiny relaksu na świeżym powietrzu. Zdjęcie, które zamieścił w mediach społecznościowych, rozpaliło do czerwoności sekcję komentarzy.

Olek Sikora tęskni za "Pytaniem na Śniadanie"

Pod koniec grudnia 2023 roku gruchnęły pierwsze wzmianki o nadchodzących zmianach w TVP. Rewolucja, która miała miejsce na antenie publicznego nadawcy, z czasem nabrała tempa, przez co wielu wpływowych dziennikarzy straciło pracę. Ich los podzielili m.in. prezenterzy popularnej śniadaniówki. Cała ekipa gospodarzy “Pytania na Śniadanie” została zwolniona. Ku rozpaczy fanów, z formatem pożegnali się również ich ulubieńcy, czyli zgrany i wesoły duet — Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora. Ich zwolnienie spotkało się z wieloma kontrowersjami, ze względu na zaawansowaną ciążę dziennikarki. 

Nowa odsłona śniadaniówki TVP nie spotkała się ze zbyt wielkim entuzjazmem widzów, ponieważ wciąż tęsknią oni za swoimi faworytami. By być na bieżąco z tym, co dzieje się u nich zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej, fani obserwują ich w mediach społecznościowych. Tam jakiś czas temu zadano Sikorze pytanie, czy tęskni za pracą w “Pytaniu na Śniadanie”. Jego twierdząca odpowiedź rozczuliła wielu internautów. Ci już nie mogą się doczekać, aż prezenter znajdzie nowy format, w którym będzie mógł rozwinąć skrzydła.

Olek Sikora (1).jpg
Fot. KAPiF
“To nie były łatwe lata”. Sikora wygadał się o pracy w TVP Gwiazda "Pytania na Śniadanie" bez pracy. W sieci mnóstwo komentarzy

Co dzieje się u Olka Sikory? Nastąpiła drobna zmiana wizerunku

Zwolnienie z “Pytania na Śniadanie” odbiło się na karierze prezenterów i prezenterek. Niemal z dnia na dzień zostali oni postawieni w sytuacji, w której musieli rozważyć wszystkie zawodowe opcje. Część dziennikarzy zdecydowała się przejść do konkurencyjnych stacji. Jak natomiast poradził sobie Olek Sikora? Obecnie niewiele wiadomo o tym, by miał podjąć pracę gdzieś indziej.

Olek oczywiście rozgląda się za nową robotą i bierze różne opcje pod uwagę. Dostał kilka ciekawych propozycji i przed nim decyzja, co wybierze. Niedługo zapewne wróci na ekrany – informował jakiś czas temu znajomy Sikory w rozmowie z “Super Expressowi”.

Kulisy tego, co obecnie dzieje się w życiu prezentera, fani mogą podglądać na Instagramie. W ostatnich dniach widać było, że dziennikarz dalej korzysta z odpoczynku i przerwy w jeszcze do niedawna napiętym grafiku. Sikora właśnie opublikował zdjęcie, na którym widać, jak bez koszulki i w nowej fryzurze zażywa kąpieli słonecznej. Jego zmieniony wygląd stał się obiektem wielu komentarzy pod postem. 

Olek Sikora (2).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie

Olek Sikora zapozował bez koszulki. W komentarzach zaroiło się od słów uznania

Kilka dni temu Olek Sikora opublikował zdjęcie, na którym zapozował na egzotycznej plaży. Tym razem postanowił podzielić się kolejnym prywatnym kadrem z wypoczynku. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest jego odmieniona fryzura. Uwielbiany dziennikarz skrócił włosy oraz lekko podgolił je z boku. Zwykle stroszył je w grzywę, a tym razem elegancko ulizał. Na fotografii widać, jak wygrzewa się na słońcu, co w opisie podsumował stwierdzeniem, że aktualnie odpoczywa. Uwadze fanów nie mogło umknąć, że zaprezentował się bez koszulki. W komentarzach natychmiast posypały się komplementy:

  • Piękna fota.
  • Bardzo dobrze wyglądasz, Olek .
  • Megaaa to wygląda 🔥 Totalna rewelacja Olku.
  • Doskonała fryzura.
  • Przystojniak.