Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik zaszalała z kreacją. Teraz widać, jaka jest szczupła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2024 11:05

Monika Olejnik zaszalała z kreacją. Teraz widać, jaka jest szczupła

Monika Olejnik zaszalała z kreacją
Monika Olejnik zaszalała z kreacją, fot. KAPIF

Monika Olejnik zaskoczyła wszystkich kreacją, która miała na sobie podczas swojej ostatniej imprezy branżowej. Wierni fani dziennikarki niemal natychmiast zauważyli jeszcze jedną rzecz, która mocno ich zaniepokoiła. Niewiarygodne, jak obecnie wygląda gwiazda.

Za nami gala Bestsellery Empiku 2023

Za nami jedna z najważniejszych imprez branżowych, która co roku gromadzi mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu - Bestsellery Empiku 2023.. 13 lutego 2024 roku ogłoszono laureatów poszczególnych kategorii, a my mogliśmy zobaczyć, jak tego nasi ulubieńcy zaprezentowali się na czerwonym dywanie. Podczas corocznego plebiscytu doceniamy najpopularniejsze filmy, podcasty, albumy muzyczne, dzieła literackie, czy pojedyncze utwory.

Wśród tegorocznych laureatów można wskazać między innymi rapera Taco Hemingwaya, czy wokalistę Korteza. Natomiast tytuł artysty roku trafił w ręce amerykańskiej artystki Lany Del Rey. Jak tego dnia zaprezentowały się gwiazdy?

 

Wielkie zaskoczenie. Wiemy, jak naprawdę nazywa się Monika Olejnik, jej nazwisko brzmi bardzo swojsko Monika Olejnik przyćmiła Lewandowską. Pokazała się w tak obcisłej stylizacji, że w Wenecji byli w szoku

Monika Olejnik zaskoczyła swoją kreacją

Podczas wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć plejady polskich gwiazd, które urzekły nas swoimi wyjątkowymi kreacjami. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi Joanna Opozda, Artur Barciś, Honorata Skarbek, Julia Wieniawa czy Agnieszka Więdłocha. 

Nie da się jednak ukryć, że uwagę wszystkich skradła znana dziennikarka Monika Olejnik, która przykuła spojrzenia zgromadzonych swoją niecodzienną stylizacją. Prowadząca program “Kropka nad i” postawiła tego dnia na komplet, od którego ciężko było oderwać wzrok.

Julia Wieniawa.jpg
Gwiazdy na Bestsellerach Empiku fot. KAPIF
Agnieszka Więdłocha.jpg
Gwiazdy na Bestsellerach Empiku fot. KAPIF

Niewiarygodne, co założyła Monika Olejnik

Monika Olejnik tego wyjątkowego dnia postawiła na rzucający się w oczy zestaw. Dziennikarka założyła na siebie dopasowaną czarną sukienkę, sięgającą jej aż do kostek. Kreacja była wykonaną z lśniącego i błyszczącego materiału.

Do całości prezenterka dobrała lśniące buty na wysokim obcasie oraz ekstrawagancką złotą ramoneskę, która niemal natychmiast skradła spojrzenia wszystkich zgromadzonych. Swoją stylizację uzupełniła poprzez mocniejszy makijaż oka oraz rozpuszczone włosy. 

Warto zauważyć, że kreacja bardzo podkreśliła figurę Moniki Olejnik, a to z kolei zmartwiło jej wiernych fanów. Wielbiciele prezenterki uważają, że w ostatnim czasie straciła ona sporo kilogramów. Nie jest tajemnicą, że gwiazda ceni sobie aktywny i sportowy tryb życia. Czy to możliwe, że jej fani naprawdę mają rację?

Monika Olejnik 2.jpg
Niewiarygodne, co założyła Monika Olejnik, fot. KAPIF
monika olejnik 1.jpg
Niewiarygodne, co założyła Monika Olejnik, fot. KAPIF