Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niebywałe sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. Nie tylko strój zaskoczył żałobników. Nie obyło się bez ochrony
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.12.2023 13:19

Niebywałe sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. Nie tylko strój zaskoczył żałobników. Nie obyło się bez ochrony

Gabriel Seweryn, pogrzeb
Fot. Świat Gwiazd, Beata Zawadzka/East News

Trwa pogrzeb Gabriela Seweryna, gwiazdora znanego z programu “Królowe życia”. 56-letni projektant zmarł w tragicznych okolicznościach 28 listopada. 6 grudnia wszyscy jego bliscy oraz fani zebrali się na ceremonii, chcąc po raz ostatni pożegnać celebrytę. 

Nagła śmierć Gabriela Seweryna

Takiego obrotu spraw fani Gabriela Seweryna nie spodziewali się w najgorszych scenariuszach. Idol znany z programu “Królowe życia”, gdzie pokazywał szczegóły swojego wystawnego życia, kilka godzin przed śmiercią transmitował na żywo, jak płacze i uskarża się na duszności. Na wideo słychać, jak mówi, że jest pewny, że umrze. Zarzucił również, że nikt, nawet ratownicy z pobliskiej karetki pogotowia, nie chce mu pomóc. 

28 listopada wieczorem potwierdziła się wiadomość o śmierci “Versace z Głogowa”. W związku z kontrowersjami związanymi z okolicznościami jego odejścia prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok, przez co jego pochówek był możliwy dopiero 6 grudnia. Właśnie trwa ostatnie pożegnanie gwiazdora. Doszło na nim do nieprawdopodobnych scen. 

Gabriel Seweryn już przed śmiercią stracił wszystko. Majątek celebryty został wylicytowany. Te kwoty mogą załamać Gabriel Seweryn miał dzieci? Przed śmiercią pokazał wymowne zdjęcie. "Nowa życiowa rola"

Pogrzeb Gabriela Seweryna

Kilka dni temu były partner Gabriela Seweryna, Rafał Grabias, poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb jego dawnego ukochanego. Opublikował nekrolog, w którym wskazano, ze msza pogrzebowa odbędzie się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 12 w Kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie. Po kościelnych uroczystościach nastąpi odprowadzenie zmarłego na lokalny cmentarz. 

W rozmowie ze Światem Gwiazd Rafał Grabias wyznał, że nie zamierza uczestniczyć w całej mszy:

Było i jest mi bardzo ciężko. Byliśmy razem przez 18 lat… Pożegnam Gabriela na części oficjalnej. Mam wiele pięknych wspólnych wspomnień. Nie chcę go zapamiętać jako człowieka z trumny - powiedział.

Gwiazdor dodał, że Gabriel, zgodnie ze swoją wolą, ma zostać pochowany w jednym ze swoich ulubionych futer. Tymczasem media donoszą o nadzwyczajnych scenach, które rozgrywają się podczas pogrzebu.

Zaskakujące szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna

W uroczystościach pogrzebowych Gabriela Seweryna uczestniczą jego najbliżsi, ale również najwierniejsi fani. O tym, co dzieje się na pogrzebie, właśnie wyszły na jaw zaskakujące informacje. Super Express donosi, że wyznaczono ochroniarza, by pilnował on porządku podczas ostatniego pożegnania celebryty. W pewnym momencie duży pojazd zasłonił karawan. Uwagę zwraca również prywatna fotografka, którą wynajęła rodzina.

źródło: se.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego