Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie jednej, bardzo ważnej osoby. Ujawniono ostatnią wolę gwiazdora
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.12.2023 19:18

Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie jednej, bardzo ważnej osoby. Ujawniono ostatnią wolę gwiazdora

Pogrzeb Gabriela Seweryna
Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie niezwykle ważnej dla niego osoby, fot. Instagram/gabriel_seweryn, rafalgrabias

28 listopada media obiegła przykra wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer z Głogowa, który zyskał popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”, zmarł w szpitalu z powodu nagłego zatrzymania krążenia. Okoliczności sprawy są badane przez prokuraturę, do której wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. 

Pogrzeb Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn 28 listopada trafił na SOR z dusznościami i bólem w klatce piersiowej. Po wykonaniu koniecznych badań i wdrożenia leczenia wydawało się, że wszystko się unormuje, ale doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo wysiłków lekarzy, niestety nie udało się już go uratować. 

Wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna. Ostatnie pożegnanie projektanta futer odbędzie się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie. Po mszy nastąpi uroczyste odprowadzenie nieboszczyka na lokalny cmentarz.

pogrzeb Gabriela Seweryna
Kiedy odbędzie się pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. Instagram/rafalgrabias
Na początku nikt nie zwrócił na to uwagi. Jeden, dramatyczny szczegół śmierci Gabriela Seweryna odbiera mowę Reżyser "Królowych życia" przerwał ciszę, ujawnił zachowanie Gabriela Seweryna na planie. Wszyscy z ekipy to widzieli

Ostatnia wola Gabriela Seweryna

Jak donosi portal „Fakt”, zgodnie z ostatnią wolą Gabriela Seweryna, celebryta zostanie pochowany w jednym z zaprojektowanych przez siebie futer, a jego trumna będzie otwarta. Podczas ostatniego pożegnania na trumnie ma stać z kolei zdjęcie mężczyzny wykonane w 2008 roku przez jego przyjaciółkę-fotografkę. To właśnie ona będzie odpowiadać za oprawę fotograficzną uroczystości, której pierwsza część będzie miała charakter prywatny.

Cieszę się, że to ja będę wykonywać te zdjęcia, chociaż będzie to dla mnie emocjonalnie trudne. Wiem, że Gabryś też by chciał, żebym to była ja, bo wiedział, że będzie wyglądał dobrze, że będą to zdjęcia z klasą. Chociaż odszedł w tak skandaliczny, beznadziejny sposób, to chciałabym, żeby ta jego ostatnia droga była z klasą i smakiem, bo on był synonimem smaku przez wiele lat – powiedziała Anna Hamza, przyjaciółka Gabriela Seweryna „Faktowi”.

ZOBACZ TEŻ: Wyciekły informacje o związku Gabriela Seweryna. Czy mama akceptowała jego związek? Odpowiedź zaskakuje

Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie niezwykle ważnej dla niego osoby

Jak się okazuje, na ostatnim pożegnaniu Gabriela Seweryna najprawdopodobniej zabraknie jego mamy. Kobieta pojawiła się u boku syna w kilku odcinkach „Królowych życia” i wydawało się, że parę łączy wyjątkowo silna relacja. Niedługo po jego zrezygnowaniu z udziału w formacie i rozstaniu z jego wieloletnim partnerem, zgodnie z medialnymi doniesieniami relacje projektanta futer i jego mamy znacznie się ochłodziły. Przed śmiercią Gabriela w sieci pojawiały się nawet głosy, że Gabriel Seweryn i jego mama zerwali wszelkie kontakty. 

Jak przekazała „Faktowi” przyjaciółka rodziny, przyczyną prawdopodobnej nieobecności mamy Gabriela Seweryna na jego pogrzebie, ma być jej stan zdrowia, który niepokoi jej bliskich:

Jego mama jest w bardzo złym stanie, bardzo to wszystko przeżywa. Choć ostatnio ich relacje nie były najlepsze, to jednak zawsze byli ze sobą bardzo zżyci. Razem szyli, razem pracowali, spędzali ze sobą dużo czasu. Dlatego nic dziwnego, że jego mama jest w takim stanie - wyjawiła.

Źródło: Fakt

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?