Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gabriel Seweryn miał dzieci? Przed śmiercią pokazał wymowne zdjęcie. "Nowa życiowa rola"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.12.2023 17:59

Gabriel Seweryn miał dzieci? Przed śmiercią pokazał wymowne zdjęcie. "Nowa życiowa rola"

Gabriel Seweryn miał dzieci?, fot. Instagram/gabriel_seweryn, Canva/Keira Burton, Pexels
Gabriel Seweryn miał dzieci?, fot. Instagram/gabriel_seweryn, Canva/Keira Burton, Pexels

28 listopada media obiegła informacja o śmierci znanego projektanta futer, Gabriela Seweryna. Mężczyzna, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”, zmarł niespodziewanie z powodu nagłego zatrzymania krążenia. 

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie

Gabriel Seweryn w dniu swojej śmierci trafił na SOR, gdzie wykonano konieczne badania i wdrożono odpowiednie leczenie. Po kilku godzinach wydawało się, że wszystko skończy się dobrze, ale niespodziewanie doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się go już uratować. Dokładna przyczyna śmierci projektanta futer nie jest jeszcze znana – sekcja zwłok jak dotąd nie wykazała przyczyny zgonu. Aby ją ustalić, konieczne było wykonanie dodatkowych badań, których wyniki powinny być znane w okolicy połowy grudnia. 

Wiele kontrowersji budzą także okoliczności dnia śmierci Gabriela Seweryna. Zgodnie z medialnymi doniesieniami, do celebryty miało zostać wezwane pogotowie, ale po tym, jak wzywający okazał się agresywny, załoga karetki przerwała badanie, wróciła do karetki i wezwała policję. W międzyczasie Gabriel Seweryn postanowił udać się do szpitala na własną rękę.

To jednak prawda. Pogrzeb Gabriela Seweryna nie będzie taki jak wszystkie. Już wiadomo, gdzie się odbędzie Podano szczegóły pogrzebu Gabriela Seweryna. Szok, kto przekazał informację. Rodzina pogrążona w żalu

Czy Gabriel Seweryn jest ojcem?

Gabriel Seweryn zyskał popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”, do którego dołączył w 2016 roku. Przez kilka lat występował w nim wraz ze swoim wieloletnim partnerem, Rafałem Grabiasem. Para przeżyła wiele wzlotów i upadków, a ostatecznie zdecydowali się na rozstanie. 

Zanim do tego doszło, w mediach społecznościowych Gabriela Seweryna pojawił się post z zaskakującą informacją, jakoby projektant futer został ojcem. Wpisowi towarzyszyło zdjęcie celebryty leżącego na ławce w parku i stojącego obok niego wózka. 

Nowa życiowa rola. Bycie ojcem to niełatwa sprawa.

ZOBACZ TEŻ: Na pogrzebie Gabriela Seweryna zabraknie jednej, bardzo ważnej osoby. Ujawniono ostatnią wolę gwiazdora

Gabriel Seweryn odpowiedział na pytanie fana

Gdy tylko zdjęcie trafiło do sieci, od razu wywołało duże poruszenia. Fani Gabriela Seweryna szybko zaczęli się zastanawiać, czy projektant futer naprawdę został ojcem. Wśród komentarzy popularna stała się także teoria, że w wózku w rzeczywistości znajdują się kury, które w 8. sezonie „Królowych życia” Gabriel i Rafał zdecydowali się zaadoptować. 

Jak się wozić, to tylko na bogato; dziecko musi poznawać luksus – odpowiedział Gabriel Seweryn na pytanie jednego z internautów, czy w wózku na zdjęciu rzeczywiście znajdują się Jadwiga i Fryderyk. 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces