Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie chce się wierzyć, w jakim czasie Kinga Zawodnik zrzucila 50 kg
Sara Karmańska
Sara Karmańska 18.04.2024 21:09

Nie chce się wierzyć, w jakim czasie Kinga Zawodnik zrzucila 50 kg

Kinga Zawodnik, Fot. YouTube/Pacjenci, kadr z programu "Dieta czy cud?" prod. TVN Style
Fot. YouTube/Pacjenci, kadr z programu "Dieta czy cud?" prod. TVN Style

Kinga Zawodnik jest gwiazdą TVN Style, która zasłynęła próbami stracenia wagi w programach telewizyjnych. Celebrytce w końcu udało się to osiągnąć. W ostatnim czasie schudła już ponad 50 kilogramów. W szczerym wywiadzie dla portalu “Pacjenci” opowiedziała o tym, jak udało jej się tego dokonać. 

Kinga Zawodnik szczerze o operacji zmniejszenia żołądka

Kinga Zawodnik była gwiazdą takich programów jak „Pierwszy raz Kingi” czy „Dieta czy cud?”. Celebrytka przez długi czas stała się zrzucić zbędne kilogramy, podejmując się różnych diet, testując gadżety, a także podejmując współpracę z dietetykiem i psychologiem. Ostatecznie wszystkie metody zawiodły, a kobieta zdecydowała się na operację bariatryczną

O operacji zmniejszenia żołądka mówi otwarcie, przyznając się do tego, że jej przemiana nie jest wyłącznie efektem jej zdrowego odżywiania, magicznych ćwiczeń czy wyjątkowej diety pudełkowej. Jej droga do miejsca, w którym obecnie się znajduje, była bardzo długa. Kinga Zawodnik nie kryje, że z jednej strony żałuje, że nie zdecydowała się na ten krok wcześniej, a z drugiej ujawniła, że poddanie się tej operacji kosztowało ją wiele stresu i strachu. Równocześnie zaznacza, że operacja bariatryczna nie jest żadną drogą na skróty, ale jedną z najskuteczniejszych metod leczenia otyłości

Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu Dieta czy cud prod. TVN Style 1.png
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu “Dieta czy cud?” prod. TVN Style
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu Pierwszy raz Kingi prod. TVN Style 1.png
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu “Pierwszy raz Kingi” prod. TVN Style
Maryla Rodowicz dostała ”wiadomość zza światów”? Te słowa powodują ciarki "Jest ogromny ryk". Paulina Rzeźniczak o kłopotach z córką

Choroba taty drastycznie wpłynęła na jej wagę

W szczerej rozmowie z Agnieszką Sztyler-Turovsky Kinga Zawodnik ujawniła, że na jej wagę wpłynęła ciężka choroba jej taty. Mężczyzna był dla niej niezwykle ważną osobą i w tym okresie bardzo dużo przybrała na wadze. Jak wyjaśniła, wówczas nie zwracała w ogóle uwagi na samą siebie, a jej dni skupiały się tylko na opiece nad tatą i pracy zawodowej. 

(…) moja waga drastycznie wzrosła. Ja wtedy nie zastanawiałam się co jem, czy jem… A jak jadłam, to fast foody, słodycze… Ten wyrzut tego cukru, tej energii; spałam po trzy-cztery godziny na dobę. Budziłam się rano o godzinie 4:00, żeby podgrzać nawet zupę i zawieźć to tacie jeszcze do szpitala przed operacją, żeby go przebrać (…). No i wtedy to tak z 30 kg na plusie to mi tak skoczyło, że nawet nie wiem kiedy.

Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu Pierwszy raz Kingi prod. TVN Style 2.png
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu “Pierwszy raz Kingi” prod. TVN Style
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu Dieta czy cud prod. TVN Style.png
Kinga Zawodnik, fot. kadr z programu “Dieta czy cud?” prod. TVN Style

ZOBACZ TEŻ: Syn Anny Przybylskiej zrobił sobie tatuaż upamiętniający mamę [FOTO]

Kinga Zawodnik zdradza ile czasu zajęło jej schudnięcie 50 kilogramów

Kinga Zawodnik odniosła się także do kwestii tego ile do tej pory schudła i jak jest jej docelowa waga. Przed swoją metamorfozą ważyła prawie 150 kilogramów. Dziś jest to już znacznie mniej – celebrytce udało się bowiem zrzucić ponad 50 kilogramów w 8,5 miesiąca. Rozmówczyni portalu “Pacjenci” zdradziła także, że jest już blisko swojej docelowej wagi, ponieważ chciałaby schudnąć jeszcze tylko 5-10 kilogramów i później utrzymać taką wagę. Jak ujawniła, gdy podzieliła się tym w sieci, spotkała się z ogromnym hejtem, ponieważ internauci wytykali jej, że wówczas nadal będzie otyła.

Ja już schudłam ponad 50 kg w niecałe 9 miesięcy – osiem i pół miesiąca. To jest ogromny wynik, to jest ogromny szok dla całego organizmu pod względem fizycznym, psychicznym. Dla mnie, kiedy ja przez 30 lat ważyłam 120, 130, 150 kg przy mojej największej wadze i dla mnie to też jest taki szok. Ja uczę się cały czas siebie i faktycznie jest tak, że chciałabym ważyć około 90 kg i żebym na tym się utrzymała cały czas (…). Jak się ważyłam na ostatnie podsumowanie to było 98 kg – zdradziła Kinga Zawodnik.

Kinga Zawodnik, Fot. YouTube Pacjenci 1.png
Kinga Zawodnik, fot. YouTube/Pacjenci
Kinga Zawodnik, Fot. YouTube Pacjenci 2.png
Kinga Zawodnik, fot. YouTube/Pacjenci