Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Leon Myszkowski o relacji z mamą. Justyna Steczkowska może być dumna
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.04.2024 15:52

Leon Myszkowski o relacji z mamą. Justyna Steczkowska może być dumna

Leon Myszkowski, Justyna Steczkowska
Fot. KAPiF

Leon Myszkowski poszedł w ślady mamy i podobija świat muzyki. Robi to jednak w zupełnie innym stylu, niż Justyna Steczkowska, ponieważ jest DJem i producentem muzycznym. Sam mówi o sobie, że nie potrafi śpiewać, jednak nie ulega wątpliwości, że posiada mnóstwo innych artystycznych talentów. W wyjątkowo szczerym wywiadzie z Portalem Parentingowym opowiedział m.in. o swoich zainteresowaniach, relacji z mamą oraz zdradził, czy planuje sformalizować swój związek z obecną dziewczyną.

 

Leon Myszkowski jest synem celebrytów. Jak wyglądało jego dzieciństwo?

W najnowszym formacie Portalu Parentingowego — "Mali dorośli” największe gwiazdy show-biznesu odpowiadają na pytania dwójki charyzmatycznych dziennikarzy, którzy są… dziećmi. Janek i Antek to bracia, którzy swoimi prostymi, ale konkretnymi pytaniami potrafią rozłożyć na łopatki najpopularniejszych celebrytów. Jakiś czas temu chłopcy mieli okazję porozmawiać z influencerką Wersow, która niedawno została mamą. Tym razem bracia porozmawiali z synem Justyny Steczkowskiej. Co gwiazdor zdradził przed kamerą?

Leon Myszkowski jest pierwszym dzieckiem popularnej polskiej piosenkarki oraz architekta i modela Macieja Myszkowskiego. 24-latek od dziecka miał styczność ze światem show-biznesu, w którym jego rodzice robili furorę. W rozmowie z młodymi dziennikarzami Portalu Parentingowego zdradził, kiedy po raz pierwszy zorientował się, że jego mama, Justyna Steczkowska, jest sławna.

Do pewnego wieku absolutnie nie miałem o tym pojęcia. No bo po prostu jeszcze nie kumałem faktów. Dopiero w pewnym momencie życia zorientowałem się, że coś jest na rzeczy, patrząc w telewizor, gdzie mama siedzi na kanapie obok i siedzi też w telewizorze. (…) No potem, już jak poszedłem do szkoły, no to naturalnym się stało, że się dowiedziałem – wyznał Myszkowski.

Zdradził jednak, że nie miał w związku z tym żadnych nieprzyjemności, a rówieśnicy traktowali go normalnie.

Syn Justyny Steczkowskiej trafił na SOR. Druzgocący finał Sylwestra Marzeń w TVP Królowa dróg w Warszawie jest jedna! Ma gdzieś przepisy drogowe

Leon Myszkowski szczerze opowiedział o swoich mocnych i słabych stronach

Choć Polacy znają Leona Myszkowskiego jako utalentowanego DJa i wziętego producenta muzycznego, okazuje się, że w jego życiu nie tylko muzyka odgrywała ważną rolę. Młodzi dziennikarze odkryli, że przed laty syn Steczkowskiej prowadził bloga kulinarnego, jednak z biegiem lat porzucił rozwijanie swojej kulinarnej pasji. Kolejnym mało znanym faktem o Myszkowskim jest jego zainteresowanie aktorstwem. Jest absolwentem Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej, jednak nie zdecydował się rozwinąć kariery aktorskiej. Zdradził jednak, że gdyby miał okazję, chciałby spróbować wystąpić przed kamerą.

Spróbować sił może tak, natomiast nie mam pewności, czy byłbym jakby to powiedzieć dobry aktorem – powiedział.

Tworzenie muzyki jest czymś, w czym zdecydowanie lepiej się odnajduje. Co ciekawe, mimo iż jest synem jednej z najpopularniejszych wokalistek, ujawnił, że nie potrafi śpiewać!

Ja nie umiem śpiewać, nigdy nie umiałem. Nigdy też za bardzo nie próbowałem ukrywać, że po prostu nie zostałem do tego stworzony. Każdy ma jakieś swoje unikalne cechy. No moją na pewno nie jest śpiewanie – wyznał syn Steczkowskiej.

ZOBACZ TEŻ: Steczkowska ujawniła wyniki preselekcji! 3 z 5 jurorów stawiało na nią

Leon Myszkowski o relacji z Justyną Steczkowską oraz planach na przyszłość

W nowym wywiadzie z Portalem Parentingowym Leon Myszkowski opowiedział, jak wyglądają jego relacje z mamą. Zgodnie z przypuszczeniami fanów, którzy już nie raz mieli okazję zobaczyć ich duet chociażby na scenie, okazało się, że utrzymuje z Justyną Steczkowską bliskie stosunki. Muzyk powiedział, że ma z mamą bardzo dobrą relację, a młodym dziennikarzom życzy, by tak samo świetnie dogadywali się ze swoimi rodzicami, gdy dorosną.

Na koniec syn Steczkowskiej odpowiedział na jedno z najbardziej interesujących jego fanów pytań, mianowicie to dotyczące jego związku z Ksenią. Czy 24-letni artysta zamierza wziąć ślub?

Na pewno. Za jakiś czas – ujawnił Leon Myszkowski.