Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To gwiazda Hollywood czy TVN? Smukła, jak gazela Zawodnik jest nie do poznania
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.04.2024 21:55

To gwiazda Hollywood czy TVN? Smukła, jak gazela Zawodnik jest nie do poznania

Kinga Zawodnik
Fot. KAPiF

Kinga Zawodnik wiele lat zmagała się z problemem otyłości. Prowadziła specjalny program na TVN Style, podczas którego wypróbowała wiele sposobów na utratę zbędnych kilogramów. Pomogła jej dopiero operacja zmniejszenia żołądka. Efekty są widoczne od razu. Wiele osób nie mogło jej rozpoznać!

Kinga Zawodnik długo zmagała się z utratą wagi

Kobieta od kilku lat współpracuje ze stacją TVN, dla której tworzy kilka programów telewizyjnych. Można ją oglądać w takich produkcjach jak “Pierwszy raz Kingi”, “Dieta czy cud” oraz “Gadżet Show”. Formaty są emitowane na antenie TVN Style i Zoom TV. Kinga Zawodnik przez wiele lat zmagała się z otyłością, a w drugim z wymienionych programów wypróbowała wiele sposobów na utratę zbędnych kilogramów.

Niestety żadna z diet nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, a kobieta bardzo chciała zawalczyć o swoje zdrowie. Kontrowersyjne sposoby na schudnięcie często powodowały szybką utratę kilogramów i równie prędki efekt jo-jo. Warto również zaznaczyć, że wiele ze stosowanych diet było zwyczajnie niezdrowych dla organizmu

Niewiarygodne, jak Grabowski schudł. To zupełnie inny człowiek Ewa Farna drastycznie schudła. Mamy zdjęcie

Kobieta poddała się operacji zmniejszenia żoładka

Z tego powodu Kinga Zawodnik zdecydowała się podjąć zasadniczą decyzję. W ubiegłym roku poddała się operacji bariatrycznej, na skutek której zmniejszono jej żołądek. W grudniu 2023 roku podzieliła się w mediach społecznościowych jej efektami, które były naprawdę piorunujące. Choć dalej odczuwała problemy związane z przyjmowaniem pokarmów, rekonwalescencja przebiegała pomyślnie.

Najważniejsze, że dużo piję i nawet woda mi już lepiej smakuje. I wiecie co jeszcze? Uczę się cały czas swojego ciała, NOWEGO CIAŁA … Ciężko jest mi jeszcze zaakceptować tę zmianę, inaczej odczuwam każdy dotyk, przytulenie, ubrania, buty są już luźne... Ale! Nie żałuję swojej decyzji i nigdy nie będę żałowała - opisywała Kinga Zawodnik.

ZOBACZ TEŻ: Psycholożka z "Dzień Dobry TVN" schudła 60 kg. Przeszła przez piekło

Tak dziś wygląda Kinga Zawodnik

W momencie publikacji zamieszczonego wyżej postu kobieta schudła niemal 40 kilogramów. W kolejnym porównaniu, które zamieściła na Instagramie w połowie marca, ogłosiła, że liczba ta jeszcze wzrosła. Obecnie Kinga Zawodnik waży około stu kilogramów. Zmianę widać na pierwszy rzut oka! Dziś odbywa się Wielkie Motoryzacyjne Show Kingi Pilarczyk, na którym pojawiła się również prowadząca.

Wiele osób, gdy ujrzało ją na ściance, musiało się zastanowić, kim jest ta kobieta. Kinga Zawodnik wygląda rewelacyjnie. Kombinezon w odcieniu butelkowej zieleni podkreśla jej sylwetkę i pokazuje to, co najlepsze. A tym, co najbardziej zachwyca w kobiecie, jest szeroki uśmiech na twarzy. Widać, że Kinga Zawodnik dobrze wie, że wygląda świetnie!

KAPIF_oryginal_K1185729F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1185724F.jpg
Fot. KAPiF