Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Michał Szpak zapomniał spodni?! Ale ma nogi, szał
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.03.2024 16:58

Michał Szpak zapomniał spodni?! Ale ma nogi, szał

fot. KAPiF
fot. KAPiF

Dzisiejszego wieczoru na antenie TVN wystartuje całkowicie nowy program, który ma popularyzować kulturę queerową w Polsce. Wczoraj natomiast gwiazdy zaangażowane w jego produkcję bawiły się na dedykowanym evencie. Jednym z gości był juror formatu “Czas na show. Drag Me Out” Michał Szpak. Spójrzcie na tę stylizację! Co za zgrabne nogi.

Startuje całkowicie nowy format na TVN

Stacja TVN postanowiła uzupełnić wiosenną ramówkę o nowy program rozrywkowy. Na ekranach telewizorów zobaczymy performerki dragu, które w parze z polskimi celebrytami, będą popularyzować sztukę zakorzenioną w kulturze queerowej. Zadaniem uczestników będzie stylizowanie się na drag queens, poznając tajniki spektakularnego makijażu, odważnych scenicznych kreacji i umiejętności uchwycenia uwagi oglądających.

W pierwszych dwóch odcinkach poznamy uczestników nowego formatu emitowanego na antenie TVN. Do tego grona należą Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, Tadeusz Mikołajczak, Kamil Szymczak, Marcin Łopucki i Dariusz Zdrójkowski. Kolejne tygodnie przyniosą nam pierwsze eliminacje, a zwycięska para otrzyma nagrodę w postaci diademów królowych. Zmagania uczestników ze sztuką dragu oceniać będą Andrzej Seweryn, Michał Szpak i Anna Mucha. W roli prowadzącej zobaczymy wokalistkę Mery Spolsky.

Chcemy przybliżyć naszym widzom fenomen drag queen i ugruntować pozycję TVN jako stacji progresywnej. Po raz pierwszy będziemy towarzyszyć artystycznym zmaganiom drag queens w takim wymiarze. Ta przygoda wymaga wyjątkowej odwagi i otwartości naszych jurorów i uczestników. To także program o tym, co najważniejsze – o drugim człowieku - tak motywuje ulokowanie formatu w ramówce dyrektor programowa TVN Lidia Kazen 

Michał Szpak świętował wyjątkowy dzień. „Moja niunia” Michał Szpak trzymający się za ręce z mężczyzną. Dobrze go znacie! Wspólnie przekazali ważne wieści

Event promujący "Czas na show. Drag Me Out" pełen wielkich gwiazd

Emisja premierowego odcinka nowego programu rozpocznie się dziś (05.03) o godzinie 21:35. Tego wieczoru poznamy pierwszych trzech mężczyzn i ich przygodę ze sztuką dragu. Tymczasem dzień wcześniej osoby zaangażowane w produkcję formatu bawiły się na imprezie promującej pierwszą odsłonę tego typu show w Polsce. W evencie udział wzięli zarówno uczestnicy, jak i jurorzy oraz mentorki dragu. Oprócz nich zaproszono wiele polskich gwiazd.

Na ściance zaprezentowali się między innymi wokalistka Bryska, uczestnik programu “Gogglebox. Przed telewizorem” Mariusz Kozak oraz aktor Artur Chamski. Impreza nie obyła się bez występów scenicznych i wspólnego świętowania zbliżającej się premiery programu. 

ZOBACZ TEŻ: Rozebrany do rosołu Michał Szpak składa świąteczne życzenia. Nie wszyscy mogą to "znieść". Szokujące kadry?

Tak wyglądał Michał Szpak na imprezie przed premierą "Czas na show. Drag Me Out"!

Podczas eventu nie brakowało spektakularnych stylizacji, które zapewniły między innymi drag queens wspierające uczestników podczas programu. To między innymi Ciotka Offka, Shady Lady oraz Adelon. Jednak nie tylko performerki zrobiły wrażenie na ściance swoimi szałowymi strojami. Do tego grona dołączył również Michał Szpak, znany z oryginalności swojego stylu wokalista, juror programu “Czas na show. Drag Me Out”.

Shady Lady, Kamil Szymczak
fot. AKPA

W klubie La Pose, gdzie odbywała się impreza, gwiazdor pojawił się w niezwykle odważnej stylizacji obejmującej body z głębokim wycięciem, długi, skórzany płaszcz oraz… brak spodni. Nogi wokalisty zdobiły czarne, przezroczyste rajstopy, a na stopy założył botki na wysokim obcasie. Zobaczcie, jakie zgrabne ma nogi! Niejedna by mu pozazdrościła.

Michał Szpak
fot. AKPA