Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Anna Mucha wybuchła po pytaniu o Karolaka. Bluzgi poszły w świat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.02.2024 17:18

Anna Mucha wybuchła po pytaniu o Karolaka. Bluzgi poszły w świat

Anna Mucha wybuchła po pytaniu o Karolaka
Anna Mucha wybuchła po pytaniu o Karolaka, fot. KAPIF

Już niedługo na antenie TVN zadebiutuje całkiem nowy program “Czas na show. Drag Me Out”, w którym szóstka uczestników przejdzie niemałą metamorfozę. Teraz jurorka programu Anna Mucha została zapytana o jednego ze śmiałków. Aktorka nie żałowała mocnych słów.

Anna Mucha jurorką nowego zaskakującego show TVN

Stacja TVN poinformowała o nowym zaskakującym show, które już niedługo zadebiutuje na ich antenie. Program “Czas na show. Drag Me Out” będzie polegał na tym, że szóstka uczestników pod okiem wykwalifikowanych mentorek drag queens będzie przechodzić niemałą metamorfozę i próbować swoich sił w tej sztuce.

Już niedługo w show zobaczymy takie gwiazdy, jak Marcin Łopucki, Tadeusz Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Michał Mikołajczyk, Kamil Szymczak oraz Tomasz Karolak. Zmagania uczestników będzie oceniać niezawodne jury w składzie Anna Mucha, Michał Szpak oraz Andrzej Seweryn.

Ledwo przyszedł z TVN do "Pytania na Śniadanie" i od razu się zaczęło. Widzowie są wściekli po tym, co zrobił w debiucie. "Tego się nie da oglądać" Zapytali Katarzynę Bosacką, jak dowiedziała się o zdradzie męża. Druzgocąca odpowiedź. Przez to przechodziła

Anna Mucha została zapytana o Tomasza Karolaka. Aktorka nie kryła gniewu

Anna Mucha podczas ostatniego wywiadu została zapytana o to, jakie są jej oczekiwania wobec debiutanckiego show TVN-u. Gwiazda wyznała, że jest niezwykle podekscytowana i spodziewa się, że show odniesie sukces również wśród starszej widowni, ponieważ “światopogląd nie zależy od wieku”. Zdradziła również, jak zareagowały jej dzieci, gdy dowiedziały się o tym projekcie.

Zareagowały w sposób niezwykle dla mnie budujący, bo powiedziały: "Dobra, a co w tym kontrowersyjnego?". Więc teraz trzeba wziąć pod uwagę fakt, że rozmawiamy o dragu i nie staramy się sprowadzać do tego, że jest to wydarzenie polityczne czy światopoglądowe - powiedziała Anna Mucha w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednocześnie aktorka została zapytana również o Tomasza Karolaka, który spróbuje swoich sił w najnowszym programie. Anna Mucha nie tylko uciekła sprzed kamery, ale też po chwili powróciła, aby powiedzieć kilka słów, które zaskoczyły wszystkich oglądających wywiad.

Anna Mucha 1.jpg
Anna Mucha została zapytana o Tomasza Karolaka. Aktorka nie kryła gniewu, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Danuta Martyniuk przeszła operację. Wiemy, co jej dolega.

Anna Mucha nie żałowała przykrych słów o Tomaszu Karolaku

Gwiazda była tak zbulwersowana pytaniem o kolegę po fachu, że nie żałowała kilku niecenzuralnych słów pod jego adresem. Zdradziła, że nie jest on głównym bohaterem programu, a postać Chimery, czyli drag queen, która najprawdopodobniej była jego mentorką, zginie “zasłonięta wielką posturą Tomasza Karolaka”.

Nie będę się wypowiadać na jego temat, mam to w du***. Tu jest wiele wspaniałych, fantastycznych postaci, które są gośćmi tego programu. Nie chciałabym, żeby ktoś jeden rzucał się olbrzymim cieniem na pozostałe postaci, ponieważ to są celebryci rotacyjni, w kolejnej edycji ich nie będzie - powiedziała zdenerwowana aktorka.

Konflikt Anny Muchy i aktora trwa już od 2016 roku, kiedy to podczas jednego z wywiadów Tomasz Karolak nazwał swoją koleżankę z branży “amatorką”. Gdy podczas rozmowy z Pudelkiem zapytano ją, czy zamierza z tego względu być bardziej surowa wobec gwiazdora, ta odpowiedziała w osobliwy sposób.

Zobaczymy, czy będzie grał na siebie, czy wymyślił sobie ten program tylko i wyłącznie przez konflikt ze mną... Czy ma do zaproponowania coś więcej jako artysta niż szczekanie pudla. A jeżeli nawet, to psy szczekają, karawana jedzie dalej 

Anna Mucha 2.jpg
Anna Mucha nie żałowała przykrych słów o Tomaszu Karolaku, fot. KAPIF
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem