Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Myśli o korekcie płci, a chce zostać OJCEM? Michał Szpak w szczerym do bólu wywiadzie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.11.2023 20:33

Myśli o korekcie płci, a chce zostać OJCEM? Michał Szpak w szczerym do bólu wywiadzie

Michał Szpak
Michał Szpak udzielił zaskakującego wywiadu. Fot. KAPiF

Na temat życia prywatnego Michała Szpaka do tej pory nie było zbyt wiele wiadomo. Choć artysta jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce, a miliony fanów na bieżąco śledzą jego dokonania w mediach społecznościowych, to mimo wszystko osobiste tematy stara się zachować dla siebie. Mimo to podczas najnowszego wywiadu, którego udzielił, Michał Szpak postanowił nagiąć nieco własne zasady i uchylić rąbka tajemnicy!

Michał Szpak udzielił zaskakującego wywiadu

Michał Szpak zaskarbił sobie sympatię oraz podziw wielu fanów, gdy 2011 roku zaprezentował się w programie “X-Factor”. Mimo iż wówczas stanął na 2 miejscu na podium, to udało mu się zrobić karierę, o której mógłby tylko pomarzyć niejeden zwycięzca tego show. Wokalista jest obecnie jednym z najpopularniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Uwagę milionów Polaków przyciągnął jednak nie tylko ze względu na swoje wokalne zdolności, ale również barwną, oryginalną prezencją.

Michała Szpaka śledzą w mediach społecznościowych setki tysięcy fanów. Mimo iż artysta pokazuje na platformie skrawki swojej codzienności, to tak naprawdę o jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Tymczasem okazuje się, że za jego kulisy dopuścił on właśnie Żurnalistę. W najnowszym wywiadzie z dziennikarzem otworzył się m.in. na temat swojej tożsamości. Odpowiedział, że myśli o poddaniu się korekcie płci. Czy ten fakt wpłynie na jego marzenie o zastaniu ojcem?

Michał Szpak NIE wyszedł na scenę! Koncert nagle odwołany, tego nie dało się przewidzieć Michał Szpak pokazywał już naprawdę dużo, ale to... Zrzucił z siebie dosłownie WSZYSTKO. Co za widok!

Michał Szpak chciałby zostać ojcem

Już jakiś czas temu Michał Szpak udzielił wywiadu tygodnikowi “Wprost”, na łamach którego wypowiedział się o swojej misji artysty. Jak wiadomo, wokalista w wielu kwestiach jest pionierem, jeśli chodzi o jego twórcze sceniczne stylizacje i oryginalny wizerunek. W rozmowie z dziennikarzami nie ukrywał, że jest dumny z miejsca, w którym dzięki temu się znalazł. Wypowiedział się również na temat polskiej młodzieży:

Myślę jednak, że w tym temacie wypełniłem swoją misję: przetarłem ścieżkę ludziom ekstrawaganckim, wyrazistym, krzykliwym; młodzieży, która teraz nie ma już żadnego oporu, żeby się wyrażać. Oni są wolni w zasadzie od wszystkiego, od czego my wolni nie byliśmy; choć mają oczywiście inne problemy i ogromną presję – powiedział na łamach “Wprost”.

Szczególne zaskoczenie wywołała jednak informacja, której udzielił zaraz potem. Okazuje się, że zapytany o ojcostwo, odpowiedział, że bardzo chciałby mieć dzieci. Na tę kwestię patrzy niemal jak na obowiązek:

Absolutnie chcę mieć dzieci. Moja mamuśka miała mnie, jak miała 22 lata. Ja jestem na to gotowy, choć jeszcze nie teraz. Ale wiem, że to jest moja powinność: chcę przedłużać życie.

Jednak jak fakt, iż Michał Szpak chciałby zostać ojcem, ma się do jego najnowszego wywiadu, w którym stwierdził, że myśli o korekcie płci?

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak zapozował z istną pięknością, serce rośnie na sam widok. Kim jest kobieta?

Michał Szpak myśli o korekcie płci?

Michał Szpak właśnie udzielił szczerego do bólu wywiadu. Żurnalista jest znany z faktu, iż gwiazdy bardzo często otwierają się na wiele prywatnych tematów, gdy prowadzi z nimi rozmowę. Okazuje się, że nie ominęło to również Szpaka. W podcaście dziennikarza opowiedział m.in. o swoich niespełnionych miłościach. Przyznał, że zakochał się cztery razy, jednak żadna z relacji nie zakończyła się spełnieniem:

Jeśli nie mogłem być z osobą, w której się zakochałem, był to dla mnie bardzo bolesny proces. Bardzo długo trwało odkochiwanie się – wyznał artysta.

Żurnalista postanowił poruszyć również kwestię tożsamości Michała Szpaka. W zeszłym roku wywołał on niemałe zaskoczenie wśród swoich fanów, gdy zaczął określać się jako “osoba queerowa”. Dziennikarz nawiązał do tego faktu, na co Michał Szpak odpowiedział:

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: “Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny” – powiedział.