Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szpak, jak go Pan Bóg stworzył, na oczach milionów. Przełamał granice przyzwoitości: „Oglądają cię dzieci”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.12.2023 17:17

Szpak, jak go Pan Bóg stworzył, na oczach milionów. Przełamał granice przyzwoitości: „Oglądają cię dzieci”

Michał Szpak zaskoczył internautów
Michał Szpak zaskoczył internautów, fot. KAPIF; Instagram/@michal_szpakofficial

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Michał Szpak jest jednym z najbarwniejszych artystów polskiego show-biznesu. Gwiazdor uwielbia szokować swoimi zaskakującymi stylizacjami i kreacjami, a także niecodziennymi postami w social mediach. Tym razem jednak fani nie zostawili na nim suchej nitki — ten filmik nie przypadł im go gustu.

Michał Szpak od zawsze uwielbiał szokować

Michał Szpak bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych piosenkarzy w naszym kraju. Swoje pierwsze kroki w rodzimym show-biznesie postawił dzięki udziałowi w show “X Factor”, który przyniósł mu nie tylko popularność, ale też pomógł otworzyć drzwi do wielkiej kariery.

Od tej pory wokalista nieustannie zaskakuje nas nowymi przebojami oraz charyzmatycznymi występami, o których ciężko zapomnieć. Muzyk ogromną wagę przykłada do swojego artystycznego wizerunku i uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem, makijażem i kreacjami. Oprócz tego wielką radość sprawia mu zamieszczanie intrygujących postów w social mediach, które wzbudzają zainteresowanie fanów. Tym razem jednak zdaniem Internautów zrobił chyba o kilka kroków za dużo.

Michał Szpak NIE wyszedł na scenę! Koncert nagle odwołany, tego nie dało się przewidzieć Niesłychane, co działo się za kulisami festiwalu w Sopocie. Michał Szpak myślał, że nikt go nie widzi. Pokazał nieznaną twarz

Michał Szpak zamieścił szokujące nagranie

Od jakiegoś czasu muzyk nie boi się zamieszczać odważnych postów, które wywołują ogromne zamieszanie wśród Internautów. Najpierw postanowił pochwalić się okładką swojej najnowszej płyty, na której więcej jego ciała zostało odkryte, niż zakryte. Wygląda jednak na to, że to wcale nie koniec.

Teraz na profilu Michała Szpaka na Instagramie pojawiło się najnowsze nagranie, na którym widzimy, jak piosenkarz tańczy przed lustrem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie fakt, że gwiazdor ma na sobie jedynie dopasowane czarne body z połyskiem oraz wysokie białe skarpety. Zdradził również, że ten krótki “występ” ma być nawiązaniem do jednej z piosenek na jego albumie.

@jowiszja to jeden z utworów z albumu NADWIŚLAŃSKI MROK
I wy odpalcie wrotki 
Ja w trasie

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak znów zaskoczył ubiorem. Jakie jest zdanie fanów na temat tej ekscentrycznej kreacji?

Fani oburzeni zachowaniem Michała Szpaka

W komentarzach jednak zamiast słów pochwały i komplementów pod adresem piosenkarza oraz jego ruchów można znaleźć mnóstwo postów oburzonych fanów. Internauci zgodnie twierdzą, że tego typu nagrania są po prostu nie na miejscu, zwłaszcza że Michał Szpak może pochwalić się sporą popularnością wśród młodszej publiczności.

Pisałam Ci, że od jakiegoś czasu wolę Cię tylko słuchać? Przed kim się tak negliżujesz i wypinasz? Nie wszystkich to fascynuje… Michał — co za dużo to niezdrowo. Ja spadam stąd. Wylało mi się Twoje obecne wcielenie uszami. Trzymaj się.

Oglądają cię dzieci, wstydu chłopie nie masz promować takie coś, uświadom sobie, że jesteś powielany i dla wielu jesteś autorytetem. Może by pokazać tym młodym ludziom coś dobrego, a nie faceta tańczącego w gaciach.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik