Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozebrany do rosołu Michał Szpak składa świąteczne życzenia. Nie wszyscy mogą to "znieść". Szokujące kadry?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.12.2023 22:34

Rozebrany do rosołu Michał Szpak składa świąteczne życzenia. Nie wszyscy mogą to "znieść". Szokujące kadry?

Michał Szpak
Michał Szpak złożył fanom życzenia w kontrowersyjny sposób. Fot. KAPiF, Instagram/Michał Szpak

Michał Szpak wniósł na polską scenę muzyczną powiew świeżości i oryginalności. Fani uwielbiają go za to, że się wyróżnia, z kolei hejterzy tę “inność” traktują jako pretekst ataków. Artysta jednak nic nie robi sobie z ich docinków i realizuje wszystkie, nawet te najbardziej kontrowersyjne pomysły. Jednym z nich było złożenie życzeń świątecznych w dość niecodziennym wydaniu. Niektórym internautom ciężko będzie to przełknąć!

Michał Szpak aktywnie udziela się w mediach społecznościowych

Michał Szpak zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki sukcesowi, który odniósł na łamach programu “X Factor”. Choć artysta zajął w nim 2. miejsce, zrobił karierę, o której mógłby pomarzyć niejeden wokalista. Jego twórczość od początku była wzorowana na zachodnich muzykach, wniosła powiew świeżości i wielobarwności do polskiego świata show-biznesu. Oryginalność Michała Szpaka zagwarantowała mu nie tylko popularność, ale również mnóstwo wiernych fanów. Na bieżąco śledzą oni każdy nowy projekt, ale również kulisy idola w mediach społecznościowych, którymi ten ochoczo się z nimi dzieli.

Michała Szpaka na Instagramie śledzi ponad 225 tys. obserwatorów. Artysta stara się z nimi utrzymywać regularnie kontakt, publikując nie tylko liczne posty, ale również relacje. W jednej z nich właśnie złożył swoim fanom świąteczne życzenia. Sposób, w jaki to zrobił, jest dość oryginalny. Internautom nie często zdarza się widzieć półnagiego gwiazdora, a do tego w tak podniosłych okolicznościach!

TVP potraktowała Michała Szpaka w oburzający sposób. „Przeszukiwano mi garderobę”. Zdumiewające, czego szukali Szpak, jak go Pan Bóg stworzył, na oczach milionów. Przełamał granice przyzwoitości: „Oglądają cię dzieci”

Kontrowersyjny ubiór Michała Szpaka

Michał Szpak przykłada bardzo dużą wagę do swojego wyglądu. Przy pomocy makijażu oraz kreatywnego ubioru kreuje wizerunek, który jest spójny z jego muzyczną twórczością. Ten sposób wyrażania siebie przysporzył artyście wielu fanów, ale również wrogów, którzy otwarcie krytykują jego wygląd oraz zachowanie. Muzyk sprawia wrażenie, jakby zupełnie się tym nie przejmował, i wręcz na złość hejterom publikuje coraz to odważniejsze zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu bardzo głośno było o okładce nowej płyty, do której Michał Szpak zapozował zupełnie nago. Niedługo później zamieścił na swoim Instagramie nietypowe nagranie, na którym wystąpił w kontrowersyjnym, skąpym stroju, czym wywołał na swoim profilu lawinę negatywnych komentarzy. Tym razem gwiazdor przeszedł jednak samego siebie i złożył fanom świąteczne życzenia, rozebrany od pasa w dół. Niektórym może być ciężko znieść ten widok.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak pokazywał już naprawdę dużo, ale to... Zrzucił z siebie dosłownie WSZYSTKO. Co za widok!

Półnagi Michał Szpak złożył fanom świąteczne życzenia

Już niedługo rodziny w całej Polsce zbiorą się przy wigilijnym stole, by razem celebrować Boże Narodzenie. Dla bardzo wielu osób ten czas w roku jest szczególny i traktują go oni z dużą powagą. Michał Szpak zdaje się jednak podchodzić do świąt zupełnie inaczej. Artysta postanowił złożyć swoim fanom w oryginalny, typowy dla siebie sposób. Na relacji na Instagramie zamieścił filmik, na którym odśpiewał fragment kolędy, tańcząc i eksponując swój kontrowersyjny strój - czarną, koronkową bieliznę, którą założył pod marynarkę.

Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt. Niech wasze marzenia się spełniają, niech renifery przyjeżdżają z najlepszymi prezentami pod słońcem – życzył swoim obserwatorom.

Biorąc pod uwagę fakt, że Michała Szpaka śledzą w mediach społecznościowych nie tylko fani, ale również przeciwnicy, można założyć, że spora część osób będzie zszokowana formą, w jakiej artysta przekazał im świąteczne pozdrowienia. Co więcej wielu katolików może odebrać jego filmik jako prowokacyjny. 

Projekt bez nazwy - 2023-12-22T222122.948.png
Michał Szpak złożył fanom życzenia w kontrowersyjny sposób. Fot.  Instagram/Michał Szpak
Projekt bez nazwy - 2023-12-22T222141.901.png
Michał Szpak złożył fanom życzenia w kontrowersyjny sposób. Fot.  Instagram/Michał Szpak
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik