Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak trzymający się za ręce z mężczyzną. Dobrze go znacie! Wspólnie przekazali ważne wieści
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.02.2024 13:34

Michał Szpak trzymający się za ręce z mężczyzną. Dobrze go znacie! Wspólnie przekazali ważne wieści

Michał Szpak
Michał Szpak trzymający się za ręce z mężczyzną., fot. KAPIF; Instagram

Michał Szpak jest jednym z najbardziej cenionych polskich muzyków. Gwiazdor mimo ogromnej popularności bardzo chroni swoją prywatność i niechętnie opowiada o niej w mediach. Teraz jednak w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak wokalista trzyma za rękę innego mężczyznę. Przekazali również internautom ważne wieści. 

Michał Szpak bardzo chroni swoją prywatność

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Michał Szpak jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich artystów. Kontrowersyjny piosenkarz już nie raz zaskakiwał nas swoimi niecodziennymi kreacjami lub występami na żywo. Nigdy jednak nie szokował swoim życiem osobistym, a to dlatego, że muzyk bardzo chroni swoją prywatność i za wszelką cenę ukrywa ją przed mediami.

Niedawno gwiazdor wystąpił w podcaście Żurnalisty, w którym opowiedział nieco więcej na temat swojego życia miłosnego. Okazało się, że Michał Szpak był zakochany cztery razy. Przyznał też, że jest bardzo emocjonalny i długo zbiera się po rozstaniu. Zaznaczył też, że obecnie nie czuje się gotowy na związek.

Jeśli nie mogłem być z osobą, w której się zakochałem, był to dla mnie bardzo bolesny proces. Bardzo długo trwało odkochiwanie się. Myślę, że jestem okrutnie trudnym człowiekiem do życia - wyjawił. 

TVP potraktowała Michała Szpaka w oburzający sposób. „Przeszukiwano mi garderobę”. Zdumiewające, czego szukali Szpak, jak go Pan Bóg stworzył, na oczach milionów. Przełamał granice przyzwoitości: „Oglądają cię dzieci”

Michał Szpak trzyma za rękę innego mężczyznę. Zdjęcie obiegło sieć

Jakiś czas temu wokalista poinformował swoich fanów o zaskakującej współpracy. Wspólnie z innym artystą — raperem Adim Nowakiem, postanowił stworzyć nowy kawałek, który już niedługo ma podbijać polskie listy przebojów. Chociaż cały projekt owiany jest wielką tajemnicą, już teraz jest o nim głośno.

Wszystko dlatego, że panowie spędzają mnóstwo czasu razem. Jakiś czas temu media donosiły, że Michał Szpak i Adi Nowak postanowili wyjechać razem na wymarzone wakacje. Teraz głos zabrał sam raper, który na swoim profilu na Instagramie podzielił się wspólnym zdjęciem z długowłosym artystą. Uwagę zwróciła nie tylko ich poza, ale też ogrom komplementów pod adresem piosenkarza.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak o korekcie płci i ojcostwie. Tak mocnego wywiadu jeszcze nie było.

Michał Szpak i Adi Nowak trzymają się za ręce

Jedna z internautek postanowiła zapytać rapera o kulisy jego współpracy z gwiazdorem programu “X Factor”. Artysta natychmiast podzielił się wspólnym zdjęciem z nowym kolegą i nie żałował mnóstwa miłych słów pod jego adresem, czym do końca rozczulił fanów.

Adi Nowak wyznał, że nie może doczekać się premiery ich wspólnej piosenki i już teraz wie, że skradnie ona serca słuchaczy. Uwagę fanów zwrócił również sposób, w jaki panowie siedzą na kanapie. Okazało się, że ich ręce są splątane w czułym uścisku!

Numer jest przewy*ebany i czekam na tę premierę, jak na mało co. Wyobrażenie o wielu lubianych przeze mnie artystach, przy jakkolwiek bliższym kontakcie, często traci na mocy. To o Michale Szpaku zyskuje - napisał. 

Michał Szpak insta.jpg
Michał Szpak i Adi Nowak trzymają się za ręce, fot. Instagram @adi_nowak
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik