Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak świętował wyjątkowy dzień. „Moja niunia”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.02.2024 20:18

Michał Szpak świętował wyjątkowy dzień. „Moja niunia”

Michał Szpak
Michał Szpak złożył przyjacielowi zaskakujące życzenia urodzinowe. Fot. KAPiF

W ostatnim czasie Michał Szpak coraz chętniej odsłania przed fanami kulisy swojego życia prywatnego. Muzyk właśnie złożył życzenia urodzinowe bliskiemu znajomemu. Sposób, w jaki to zrobił, z pewnością wstrząśnie niejedną osobą. Wszystko to w “stroju Adama”, od którego policzki same się rumienią!

Michał Szpak wzbudza liczne kontrowersje

Michał Szpak jest jednym z najwybitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Zdobył rozpoznawalność za sprawą swojego wyjątkowego głosu, gdy w 2011 roku wystąpił w programie “X Factor”. Co ciekawe, już wtedy oceniano go nie tylko przez pryzmat talentu, ale również wyglądu. Wykorzystując ten fakt, przez kolejne lata Michał Szpak przykładał bardzo dużą uwagę do swojego wizerunku, którym niejednokrotnie zszokował Polaków.

Muzyk słynie ze swojego oryginalnego stylu, który cechuje wszystkie jego stylizacje. Szpak już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów wyglądem podczas koncertów czy pozowania na ściance. Mimo to artysta rozdziela grubą linią życie prywatne od zawodowego i nie pozwala mediom na zajrzenie za kulisy swojej codzienności. Swoją prywatnością dzieli się w mediach społecznościowych na własnych warunkach — z okazji urodzin przyjaciela postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Michał Szpak zapozował z istną pięknością, serce rośnie na sam widok. Kim jest kobieta? Myśli o korekcie płci, a chce zostać OJCEM? Michał Szpak w szczerym do bólu wywiadzie

Michał Szpak obchodził urodziny bliskiej osoby. Po raz kolejny zszokował strojem

Michał Szpak, jak niemal każdy artysta, jest aktywny w mediach społecznościowych. Przede wszystkim udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 220 tys. internautów. Fakt, że artysta publikuje treści na platformie nie chroni go jednak przed skandalami. Ostatni z nich miał miejsce, gdy ubrany w skąpy strój muzyk złożył swoim fanom świąteczne życzenia. Wówczas spadła na niego fala krytyki — czy wystrzeże się jej tym razem? 

Okazuje się, że artysta po raz kolejny postanowił pokazać się publicznie w “stroju Adama”. Michał Szpak świętował wczoraj urodziny swojego bliskiego znajomego, Dawida Płaczka. Co łączy obu panów oraz jakie życzenia postanowił złożyć mu gwiazdor?

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak trzymający się za ręce z mężczyzną. Dobrze go znacie! Wspólnie przekazali ważne wieści

Kim jest tajemniczy mężczyzna, któremu Michał Szpak złożył życzenia?

Choć Michał Szpak z reguły stroni od pokazywania swojej prywatności, w ostatnim czasie coraz bardziej zaczął otwierać się na swoich fanów na Instagramie, których ciekawi jego codzienność. Już jakiś czas temu muzy “przedstawił im” na platformie swojego znajomego, Dawida Płaczka. Na początku wiele osób myślało, że być może panów łączy coś więcej niż serdeczna przyjaźń, jednak te domysły okazały się nietrafione.

Dawid Płaczek jest nie tylko przyjacielem, ale również współpracownikiem Szpaka. Mężczyzna odpowiadał m.in. za sesje zdjęciowe wokalisty oraz jego stylizacje. 17 lutego obchodził urodziny, więc artysta opublikował z nim kilka kadrów na swojej relacji na Instagramie. Na tym, na którym zapozował bez koszulki, napisał:

Moja niunia ma dzisiaj urodziny. To już tyle lat i tyle owoców zakazanych.

Na kolejnym kafelku pojawiło się zdjęcie ze wspólnego składania nowego łóżka. Podpis, który dodał do niego Szpak, z pewnością rozpali wyobraźnię jego fanów:

 Oby jeszcze więcej przed nami – czytamy na relacji na Instagramie.

Projekt bez nazwy - 2024-02-18T190413.640.png
Michał Szpak złożył przyjacielowi zaskakujące życzenia urodzinowe. Fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Projekt bez nazwy - 2024-02-18T190454.928.png
Michał Szpak złożył przyjacielowi zaskakujące życzenia urodzinowe. Fot. instagram.com/michal_szpakofficial
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?