Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Miała wystąpić w TzG. Dementuje plotki i wyjawia, ile płacą w Polsacie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.06.2024 21:39

Miała wystąpić w TzG. Dementuje plotki i wyjawia, ile płacą w Polsacie

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Fagata jest obecnie jedną z największych gwiazd Internetu. Teraz kontrowersyjna artystka postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego ewentualnego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jej słowa mogą szokować.

"Taniec z Gwiazdami" szykuje się na kolejną edycję

Ostatnia edycja kultowego tanecznego show Polsatu wywołała mnóstwo emocji i wrażeń. Udział takich gwiazd, jak Roksana Węgiel, Maffashion, czy Maciej Musiał sprawił, że o ostatnim wydaniu programu zrobiło się bardzo głośno, a fani z zapartym tchem oglądali kolejne odcinki produkcji.

Finalnie Kryształowa Kula trafiła w ręce Anity Sokołowskiej, a władze Polsatu już teraz ogłosiły początek przygotowań do kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Edward Miszczak ma mieć już nawet kilka gwiazd na oku, których jego zdaniem nie może zabraknąć w tym formacie. Jedną z nich ma być kolejna gwiazda serialu “Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska.

Anita Sokołowska, fot. KAPiF
"Taniec z Gwiazdami" szykuje się na kolejną edycję, fot. KAPIF
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
"Taniec z Gwiazdami" szykuje się na kolejną edycję, fot. KAPIF
Miała być gwiazdą kiną, a dziś musi tak zarabiać na życie Dzisiaj zmarła Barbara Sienkiewicz. Rok temu aktorka pochowała najbliższą osobę

Czy Fagata pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"?

Teraz gdy fanie wiedzą już, że trwają przygotowania do kolejnej edycji tanecznego formatu, wielu z nich zastanawia się, kogo tym razem zobaczymy na parkiecie. Niektórzy stwierdzają, że Edward Miszczak powinien zaproponować to gwiazdom Internetu, zwłaszcza po tym, jak dowiedzieliśmy się, że podobną propozycję otrzymała Wersow, która z powodu obowiązków zawodowych i macierzyństwa musiała odmówić.

Mnóstwo osób typuje więc Fagatę, która ostatnio zdobyła w sieci sporą popularność za pomocą swojego kontrowersyjnego zachowania i odważnych piosenek. Ich zdaniem młoda gwiazda idealnie nadawałaby się do tego formatu. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama influencerka, a jej słowa mocno zszokowały internautów.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kto zajmie się dziećmi Barbary Sienkiewicz po jej śmierci. Wszystko zaplanowała.

Fagata szczerze o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Teraz młoda gwiazda nagrała filmik na swój profil na TikToku, gdzie ujawniła, dlaczego nigdy nie zdecydowałaby się na udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Jej zdaniem zarobki uczestników tego telewizyjnego formatu są bardzo niskie, a ona na jednym koncercie jest w stanie zarobić większą kwotę.

Dodatkowo Fagata stwierdziła, że nie nadaje się do tego rodzaju tańca i udział w programie Polsatu nie sprawiałby jej żadnej radości. Tym samym influencerka rozwiała wszelkie wątpliwości swoich fanów na temat jej udziału w show.