Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miała być gwiazdą kiną, a dziś musi tak zarabiać na życie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.06.2024 20:06

Miała być gwiazdą kiną, a dziś musi tak zarabiać na życie

Dagmara Krasowska
Fot. kadr z filmu "Galerianki"

Gdy film “Galerianki” wszedł do kin, niemal natychmiast stał się hitem. Dziewczynom, które zagrały w nim główne role, wróżono wielką karierę w show-biznesie. Dagmara Krasowska, która zagrała Milenę, postanowiła jednak wycofać się w cień. Dlaczego zaprzepaściła sukces oraz czym się dzisiaj zajmuje?

Dagmara Krasowska zasłynęła dzięki "Galeriankom"

Film “Galerianki” z 2009 roku wywołał ogromne poruszenie. Kontrowersyjna produkcja zdobyła uznanie tysięcy widzów oraz krytyków. Zagrało w niej mnóstwo osób, których nazwiska do dziś budzą wiele emocji. Przed odtwórczyniami głównych ról, tytułowymi galeriankami, otworzyły się drzwi do kariery. Życie zawodowe i prywatne takich gwiazd jak Dominika Gwit czy Anna Karczmarczyk wciąż są bacznie obserwowane przez tysiące fanów. Okazuje się jednak, że nie wszystkie młode aktorki skorzystały z możliwości dalszego rozwoju w branży filmowej. Dagmara Krasowska, która wcieliła się w rolę Mileny, zupełnie inaczej pokierowała swoją karierą.

Filmowa Milena niemal całkowicie zrezygnowała z aktorstwa, choć dobrze wspomina czas spędzony przed kamerami. Dziś można obserwować ją w mediach społecznościowych, choć na szklanym ekranie już próżno jej szukać. Jak potoczyło się jej życie i czym obecnie się zajmuje?

Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami” Romanowska pluska się w basenie. Zrobiła sobie prezent na urodziny

Filmowej Milenie z "Galerianek" wróżono wspaniałą karierę

Świat show-biznesu jest jedną z najbardziej nieprzewidywalnych branż. W historii polskiej kinematografii było mnóstwo przypadków, gdy po dobrze zapowiadających się aktorkach i aktorach słuch nagle ginął. W kultowych serialach takich jak “Złotopolscy”, “Klan” czy “Plebania” przewinęło się mnóstwo artystów, którzy mieli swoje przysłowiowe 5 minut. Podobnie było w przypadku gwiazd, które zasłynęły na wielkim ekranie. 

Film “Galerianki” do dziś jest produkcją cieszącą się popularnością. Mimo plejady artystów, którzy w nim zagrali, widzowie mogą zastanawiać się, kim są Dagmara Krasowska czy Magdalena Ciurzyńska. Na filmową Milenę i Julkę czekała przyszłość w blasku fleszy. Obie jednak zrezygnowały z aktorstwa. W tym roku minie 15 lat, odkąd produkcja trafiła do kin. Przez ten czas Krasowska bardzo się zmieniła. Jak wygląda oraz czym obecnie się zajmuje?

Projekt bez nazwy (4).jpg
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Rozenek nie może wrócić do domu. Wszystko przez jej syna

Czym dziś zajmuje się Dagmara Krasowska?

Dagmara Krasowska zagrała jedną z głównych ról w “Galeriankach”. Kreacja artystyczna filmowej Mileny została bardzo pozytywnie oceniona przez fanów, zapewniając młodej aktorce ogromną popularność. Rozgłos, który wywołała produkcja, nie przekonał jednak Krasowskiej do kontynuowała kariery. Zamiast tego, dziewczyna postanowiła rozwinąć swoją ścieżkę zawodową w zupełnie niespodziewanym kierunku — zatrudniła się w banku.

I choć część internautów może być zawiedziona jej wyborem, artystkę wciąż można obserwować w mediach społecznościowych. Przez ponad 14 lat od premiery filmu bardzo się zmieniła, ma zupełnie inną fryzurę, jednak można bez problemu rozpoznać ją po rysach twarzy oraz oczach. Co ciekawe, w ubiegłym roku Krasowska pojawiła się na premierze filmu “Jezioro Słone”. I choć miała drobny wkład w tę produkcję, nie zamierza wracać do aktorstwa.