Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel załatwił Cichopek. Jedną decyzją odebrał jej spokój w przedświątecznym czasie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.12.2023 16:54

Marcin Hakiel załatwił Cichopek. Jedną decyzją odebrał jej spokój w przedświątecznym czasie

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
Marcin Hakiel udzielił mocnego wywiadu, jego była żona nie będzie zachwycona. Fot. youtube.com/@pudelektv, KAPiF

Mimo tego, iż od głośnego rozstania Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek minęło półtora roku, ten temat wciąż budzi wiele emocji. Nie tylko w fanach tej dwójki, ale również w nich samych. Byli małżonkowie ograniczyli kontakt między sobą do minimum, jednak tancerzowi wciąż zdarza się poruszać ich temat na forum. Teraz Marcin Hakiel znowu udzielił wywiadu, w którym odniósł się do relacji z aktorką. Ta rozmowa z pewnością odbije się głośnym echem w mediach i zburzy przedświąteczny spokój Katarzyny Cichopek!

To nie pierwszy raz, gdy Marcin Hakiel dopiekł Katarzynie Cichopek

Historię związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zna dobrze niemal każdy Polak. Wiadomość o rozstaniu para ogłosiła już półtora roku temu, a mimo to ich temat nieustannie wraca jak bumerang. I choć aktorka ma opory, by publicznie wypowiadać się o swoim ex, tak tancerz notorycznie nawiązuje do powodu ich rozwodu i w kolejnych wywiadach zdradza nowe szczegóły, które towarzyszyły tamtym okolicznościom.

Wielu osobom mogło się wydawać, iż ciężko będzie czymkolwiek przebić rozmowę, jaką z Marcinem Hakielem przeprowadził Kuba Wojewódzki na łamach swojego show. Tymczasem tancerz udzielił właśnie nowego wywiadu, w którym otworzył się nie tylko na temat swojej prywatności i opieki nad dziećmi, ale również powiedział, jak obecnie wygląda jego relacja z byłą żoną. Wprost powiedział, że nie chce mieć z nią kontaktu!

Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń Już zastępuje jej mamę? Od niedawna są razem, a nowa partnerka Marcina Hakiela tak zajmuje się jego córką

Marcin Hakiel opowiedział o kontakcie swojej nowej partnerki z jego dziećmi

Już podczas rozwodu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili po równo podzielić się obowiązkami przy opiece nad dziećmi. Na co dzień Adam i Helenka spędzają kilka dni u mamy, a później u taty. W najnowszym wywiadzie z “Pudelkiem” tancerz zdradził, jak wygląda relacja jego pociech z jego nową partnerką, Dominiką. Okazuje się, że oboje szybko złapali z kobietą dobry kontakt:

Dziewczyny buszują razem w internecie za ciuchami. Ostatnio dostałem jakieś linki, że coś trzeba zamówić. Wczoraj, czy dzisiaj przyszły jakieś paczki... – zdradził Hakiel.

Przy okazji wyznał, że dzieci nie spędzą z nim nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, jednak już wkrótce potem to on przejmie nad nimi opiekę:

Na Sylwestra dzieci są z nami – powiedział podczas wywiadu z “Pudelkiem”. 

ZOBACZ TEŻ: Wszyscy patrzą na dłoń ukochanej Marcina Hakiela. Aż nas wmurowało, "detal" widać na pierwszy rzut oka!

Marcin Hakiel dosadnie o relacji z Katarzyną Cichopek

W pewnym momencie dziennikarka prowadząca wywiad postanowiła zapytać, czy jego nowa partnerka miała jakiś kontakt z Katarzyną Cichopek. Panie podobno się nie znają, z czego Marcin Hakiel jest bardzo zadowolony:

Moja cudowna partnerka nie ma żadnego kontaktu z moimi byłymi i to jest super – stwierdził.

Wytłumaczył, że kobiety nie miały nawet okazji spotkać się, ponieważ tancerz sam prawie w ogóle nie widuje się z byłą żoną. Dodał, że nie jest to konieczne, nawet, jeśli mają wspólne dzieci:

My mamy to tak załatwione, że my nie odwozimy dzieci. Mamy wymianę przez szkołę, więc my się w ogóle nie widujemy. Mamy wszystko z mamą moich dzieci rozpisane co do dnia i godziny. Nie musimy już nic ustalać, bo wszystko zostało ustalone i podpisane w kancelarii. (...) Właściwie nic nie musimy już ustalać, więc żadnego kontaktu już nie mamy.

W tym samym wywiadzie z “Pudelkiem” Marcin Hakiel przyznał wprost, że nie chciałby już widywać się z Katarzyną Cichopek. Mimo iż po rozstaniu nie przeprowadzili ze sobą żadnej poważnej rozmowy, która mogłaby jakoś załagodzić napięte stosunki między nimi, dziś już mu na niej nie zależy:

Na nic nie czekam. Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy ze sobą rozmawiać.

Projekt bez nazwy - 2023-12-07T164857.805.png
Marcin Hakiel udzielił mocnego wywiadu, jego była żona nie będzie zachwycona. Fot. youtube.com/@pudelektv
Projekt bez nazwy - 2023-12-07T164922.700.png
Marcin Hakiel udzielił mocnego wywiadu, jego była żona nie będzie zachwycona. Fot. youtube.com/@pudelektv

źródło: pudelek.pl