Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.12.2023 08:16

Wyszła na jaw szokująca decyzja Marcina Hakiela. W tle wielkie pieniądze. Kasia Cichopek nie ma już złudzeń

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
Zaskakująca decyzja Marcina Hakiela. Fot. KAPiF

Marcin Hakiel dzięki związkowi oraz głośnemu rozstaniu z Katarzyną Cichopek stał się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Media donoszą, że tancerz właśnie miał otrzymać lukratywną propozycję pracy. Cały szkopuł tkwi w tym, kto miałby zostać jego potencjalnym nowym pracodawcą. Nieoficjalnie wiadomo, jak Hakiel miał zareagować na ewentualną współpracę z TVP!

Relacje Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel zaistniał w świecie show-biznesu, gdy wystąpił jako tancerz w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jego wesołe usposobienie i niebywałe umiejętności taneczne szybko podbiły serca widzów, jednak zdobył jeszcze większe ich zainteresowanie, gdy jesienią 2005 roku doprowadził do zwycięstwa swoją partnerkę, Katarzynę Cichopek. Między parą szybko zaiskrzyło i już niedługo potem mówiła o nich cała Polska. 

Fani przez 17 lat śledzili ich związek, aż do burzliwego rozstania w 2022 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie ich relacje uległy jeszcze większemu ochłodzeniu. Obecnie para kontaktuje się ze sobą jedynie poprzez swoich prawników i nie ukrywa, że nie chce mieć ze sobą nic wspólnego. Jak w obliczu takiego obrotu spraw Marcin Hakiel miał zareagować na rzekomą propozycję współpracy od publicznego nadawcy?

Już zastępuje jej mamę? Od niedawna są razem, a nowa partnerka Marcina Hakiela tak zajmuje się jego córką Marcin Hakiel już tego nie wytrzymał! Wyrzucił, co teraz dzieje się między nim, a Cichopek. BOLESNE

Marcin Hakiel miał otrzymać propozycję pracy od TVP

Tuż po medialnym rozstaniu Marcin Hakiel z impetem powrócił na salony, w przeciwieństwie do Katarzyny Cichopek, która woli unikać medialnego szumu wokół swojej osoby. W ostatnim czasie bardzo głośno było o występie tancerza w programie Kuby Wojewódzkiego, w  którym publicznie otworzył się na temat rozstania z byłą żoną. Kąśliwe słowa byłego partnera nie uszły uwadze Kasi Cichopek, przez co ich relacja jeszcze bardziej się skomplikowała.

Głośny występ na łamach telewizji sprawił, że Marcin Hakiel nie narzeka na brak ofert pracy. Tancerz prowadzi dobrze prosperujące studio tańca, jednak, jak donoszą media, miał właśnie otrzymać ofertę świetnej posady w TVP. Tygodnik “Rewia” właśnie poinformował, że tancerz mógł zostać choreografem jednego z popularnych programów rozrywkowych telewizji publicznej. Jak zareagował na tę ofertę?

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel już po ślubie?! Sieć obiegają informacje, gwiazdor sam zdecydował się odpowiedzieć

Jak Marcin Hakiel zareagował na ofertę TVP?

Ponoć Marcin Hakiel miał w ostatnim czasie otrzymać propozycję pracy dla TVP, przy jednym z rozrywkowych programów stacji. Taka oferta byłaby wielką szansą dla tancerza, jednak ten odmówił z powodu… byłej żony. Obecnie aktorka kojarzona z serialem “M jak Miłość” pełni funkcję prowadzącej poranny program TVP “Pytanie na Śniadanie” w parze ze swoim nowym partnerem, Maciejem Kurzajewskim. 

Jak donosi tajemnicze źródło tygodnika “Rewia”, Marcin Hakiel miał nie zdecydować się na przyjęcie oferty pracy, ponieważ ryzyko przecięcia się z Katarzyną Cichopek czy Maciejem Kurzajewskim na korytarzach siedziby TVP było zbyt duże:

Marcinowi już proponowano, m.in. rolę choreografa w programie rozrywkowym. Jednak zdecydowanie odmówił. Nie chciałby się znaleźć na przykład w sytuacji, gdy musiałby przyjść do "Pytania na śniadanie" w ramach promocji swojego programu i odpowiadać na pytania byłej żony i jej partnera.

Projekt bez nazwy - 2023-12-05T073556.872.png
Marcin HakielFot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-05T073610.441.png
Marcin Hakiel. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-05T073644.450.png
Katarzyna Cichopek. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-12-05T073624.269.png
Katarzyna Cichopek. Fot. KAPiF

Źródło: se.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania