Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Już zastępuje jej mamę? Od niedawna są razem, a nowa partnerka Marcina Hakiela tak zajmuje się jego córką
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.12.2023 07:42

Już zastępuje jej mamę? Od niedawna są razem, a nowa partnerka Marcina Hakiela tak zajmuje się jego córką

Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel

Jakiś czas temu Marcin Hakiel ujawnił światu swoją nową partnerkę Dominikę. Wygląda na to, że ich relacja już jest niesamowicie poważna, a ukochana tancerza miała już okazję poznać jego dzieci. Na Instagramie pojawił się uroczy filmik, na którym widzimy, jak kobieta spędza czas z pociechą gwiazdora.

Marcin Hakiel promienieje u boku nowej ukochanej

Nie da się ukryć, że życie uczuciowe popularnego tancerza budzi nie lada kontrowersje w polskich mediach. Od czasu rozwodu z Katarzyną Cichopek gwiazdor bardzo chętnie opowiadał o swoim przygnębiającym humorze, aż do czasu poznania nowej ukochanej — tajemniczej blondynki o imieniu Dominika.

Niestety, szybko okazało się, że związek Marcina Hakiela nie przerwał próby czasu, a choreograf potwierdził plotki o ich rozstaniu. Trzeba jednak przyznać, że właściciel szkoły tańca wyjątkowo szybko znalazł sobie kolejną partnerkę, która tym razem nie zamierzała ukrywać przed światem swojej tożsamości. Sam tancerz również z dumą chwalił się nową dziewczyną o imieniu Dominika, a na jego Instagramie szybko pojawiło się mnóstwo wspólnych zdjęć z ukochaną.

Przełomowa chwila w nowym związku Hakiela! Na dłoniach pary zagościł wymowny symbol miłości. Są już po ślubie? Marcin Hakiel podzielił fanów. Wygarnęli mu w komentarzach pod ostatnim wywiadem

Fani krytykują nowy związek Marcina Hakiela

Niestety, pomimo faktu, że właściciel szkoły tańca wręcz tryskał radością na wszystkich wspólnych zdjęciach z Dominiką, fani natychmiast zaczęli mieć masę wątpliwości w stosunku do jego nowej ukochanej, a także ich relacji. Główną obiekcją Internautów był wiek kobiety, która ich zdaniem jest o wiele starsza od samego choreografa.

W komentarzach natychmiast zaroiło się od nieprzyjemnych słów pod adresem brunetki. Całe szczęście zakochani w ogóle nie zamierzali brać tego do siebie i na każdym kroku udowadniali, że ich miłość jest silniejsza od negatywnych opinii Internautów. Teraz po raz kolejny pokazali, jak blisko są ze sobą. Co więcej, okazało się, że nie tylko Marcin Hakiel uwielbia swoją nową partnerkę — podobne zdanie mają również jego dzieci, które już teraz spędzają czas z Dominiką i jak widać, świetnie się przy tym bawią.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jak fani potraktowali nową ukochaną Marcina Hakiela. Pało kilka bardzo mocnych słów.

Nowa ukochana Marcina Hakiela spędza czas z jego dziećmi

Marcin Hakiel już od dawna podkreślał, że Dominice udało się w szybkim tempie znaleźć wspólny język z jego dziećmi. Kadry, które tancerz właśnie opublikował w mediach społecznościowych, tylko to potwierdzają. Okazuje się, że jego partnerka postanowiła spędzić czas w kuchni z 10-letnią Helenką, świetnie się przy tym bawiąc. 

Zdjęcia, które Marcin Hakiel opublikował na swojej relacji na Instagramie, ukazują jego uśmiechniętą córkę oraz Dominikę przy robieniu pierniczków. Święta zbliżają się już wielkimi krokami, więc ciężko się dziwić, że wybrały wspólnie akurat tę aktywność. Kolejny z kadrów zwieńczył poprzednią pracę, bowiem ukazały się na nim już gotowe, ozdobione lukrem cukiernicze dzieła sztuki. Dodany napis “just perfect” sugeruje, że wszystko poszło zgodnie z planem i cała 3 spędziła wspólnie udany czas.

Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072416.503.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072538.427.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072625.576.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T072609.525.png
Partnerka Marcina Hakiela już zastępuje mamę jego córce, fot. instagram.com/marcinhakiel
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania