Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel już tego nie wytrzymał! Wyrzucił, co teraz dzieje się między nim, a Cichopek. BOLESNE
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.11.2023 12:53

Marcin Hakiel już tego nie wytrzymał! Wyrzucił, co teraz dzieje się między nim, a Cichopek. BOLESNE

Marcin Hakiel o napiętych relacjach z Katarzyną Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel o napiętych relacjach z Katarzyną Cichopek, fot. KAPiF

Nie milkną echa rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Choć od rozstania pary minęło już sporo czasu i każde z nich zdołało ułożyć sobie życie na nowo, temat byłych małżonków stale powraca w mediach.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek doczekali się dwójki dzieci

Marcin Hakiel w ostatnim czasie wielokrotnie wracał do tematu rozstania z Katarzyną Cichopek. Para w zeszłym roku sfinalizowała swój rozwód i dziś dzieli się opieką nad 14-letnim synem Adamem i 10-letnią córką Heleną. Para nie kryje, że zdecydowała się na opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi. 

Marcin Hakiel w niedawnej rozmowie z portalem „Świat Gwiazd” ujawnił, jak będą wyglądały święta nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Czy jest szansa, by zasiadł do wigilijnego stołu wraz z dziećmi, byłą żoną i jej nowym partnerem?

To jeszcze nie koniec! Nagłe wieści o Hakielu i Cichopek. Spotkają się w sądzie, nieoficjalne informacje szokują

Marcin Hakiel o napiętych relacjach z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel nie ukrywa, że rozstanie z Katarzyną Cichopek nie było dla niego łatwym przeżyciem. W jednym z wywiadów tancerz ujawnił, że zdecydował się na zatrudnienie prywatnych detektywów, którzy odkryli, że jego żona ma romans. Choreograf próbował walczyć o swoje małżeństwo, ponieważ dalej bardzo kochał żonę, ale ona zdecydowała się na rozpoczęcie nowego życia. 

W niedawnej rozmowie ze „Światem Gwiazd” wyszło na jaw, że Marcin Hakiel nie utrzymuje kontaktu z Katarzyną Cichopek, z którą porozumiewa się za pośrednictwem przedstawicieli:

Nasze rozstanie nie było łatwe, miłe i przyjemne, więc po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel już po ślubie?! Sieć obiegają informacje, gwiazdor sam zdecydował się odpowiedzieć

Marcin Hakiel ujawnił, jak będą wyglądały nadchodzące święta w jego rodzinie

Marcin Hakiel zdradził przy okazji, jak będą wyglądać najbliższe święta. Wcześniej w tym roku byli małżonkowie pokazali, że dla dobra dzieci potrafią zakopać wojenny topór, gdy wraz z nowymi partnerami pojawili się na komunijnej ceremonii swojej córki. Rodzice Helenki nie zdecydowali się jednak na organizację wspólnego przyjęcia, dlatego dziewczynka mogła świętować ten dzień na dwóch celebracjach. 

Jak się okazuje, także podczas nadchodzących świąt raczej nie ma co liczyć na pojednanie przy wigilijnym stole. Jak ujawnił Marcin Hakiel, wraz z Katarzyną Cichopek mają już wszystko szczegółowo ustalone:

Z mojej strony nie ma takiej opcji po prostu. Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny.

Źródło: Świat Gwiazd

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem