Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję ws. dzieci. Nie ma odwrotu
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.11.2023 18:38

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję ws. dzieci. Nie ma odwrotu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję ws. dzieci. Fot. KAPiF

Po głośnym rozstaniu, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili po równo podzielić się obowiązkami przy sprawowaniu opieki nad dziećmi. Teraz media obiegła wieść, że właśnie podjęli wspólną decyzję w sprawie Adama i Helenki. Z kim spędzą święta? Tancerz zdradził, że nie będzie to uroczystość w rodzinnym gronie. 

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Co z dziećmi?

Losy związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela śledziła cała Polska. W marcu 2022 roku para niespodziewanie opublikowała oświadczenie dotyczące rozstania, a niecałe pół roku później ich małżeństwo oficjalnie zakończyło się. Nie był to łatwy czas dla żadnego z nich, ale również dla ich dzieci — Adama i Heleny. Nie tylko codzienność rodzeństwa uległa zmianie, ale również ich rodzice znaleźli się w samym środku medialnego zamieszania.

Marcin Hakiel nawiązał do tamtych wydarzeń, a także zdradził, jak z byłą żoną podzielili się opieką nad dziećmi w programie Kuby Wojewódzkiego:

Syn szybciej zrozumiał, bo jest starszy, a z córką czeka nas jeszcze wiele rozmów. Jak ja podjąłem decyzję, że to już koniec, trzeba to było poukładać, dzieciom zapewnić dwa domy. Mamy naprzemienność. Tydzień u mnie, tydzień u mamy. To jest trudne. Praca się nigdy nie kończy, bo rozwód rodziców jest traumą dla dzieci. 

Koszmar, jak potraktowali partnerkę Marcin Hakiela. Tym razem już odpowiedziała, nie mogła wytrzymać Katarzyna Cichopek poszła z córką na rozpoczęcie roku. Chwilę później zjawił się Hakiel. To NIE były plotki!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sprawują naprzemienną opiekę nad dziećmi

Wiadomo, że po rozwodzie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ustalili, że będą sprawować nad dziećmi naprzemienną opiekę. Tyczy się to nie tylko czasu spędzanego na co dzień, ale również świąt. W ostatnim wywiadzie z portalem “dziennik.pl” tancerz zdradził nieco więcej szczegółów na ten temat. Okazuje się, że rodzeństwo chętnie przyjeżdża do ojca, by razem z nim spędzić czas. Ich codzienność natomiast została przez Hakiela opisana jako całkiem “normalna”, nieodbiegająca od innych polskich rodzin:

Rano odwożę dzieci do szkoły, potem je odbieram, normalne życie normalnego rodzica. Lubimy spędzać razem czas, lubimy w weekendy gdzieś wyjechać. Wydaje mi się, że jestem normalnym ojcem. Zajmuje się dziećmi w tym czasie, kiedy one są ze mną. Mnie najbardziej cieszy to, że one z chęcią do mnie przychodzą – opowiadał tancerz.

Marcin Hakiel dodał też, że bardzo dba o rozwój pasji swoich dzieci. Ponadto wraz ze swoją obecną partnerką starają się zapewnić Adamowi i Helence jak najlepsze warunki.

ZOBACZ TEŻ: Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody

Z kim spędzą święta dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

Przy okazji tematu opieki nad dziećmi dziennikarze “dziennik.pl” poruszyli również wątek nadchodzących świąt. Okazuje się, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek już ustalili, jak będą wyglądały nadchodzące uroczystości. Tancerz zdradził, że Święta Bożego Narodzenia Adam i Helenka spędzą obojgiem rodziców, jednak oddzielnie.

Nie, no wspólne to nie. Mamy ustaloną opiekę rodzicielską i w tym roku pierwszą część świąt dzieci są z mamą, a później ja je przejmuje. Jakie plany? Mamy dopiero początek listopada. Prezentów też nie trzeba ukrywać, bo to już nie są małe dzieci, syn ma 14 lat, córka 10 i prezenty nie są już najważniejsze. Myślimy o tym, żeby może gdzieś wspólnie wyjechać, spędzić razem czas z dala od zgiełku miasta, ale zobaczymy – tłumaczył Marcin Hakiel.

Projekt bez nazwy - 2023-11-15T182430.718.png
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję ws. dzieci. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-11-15T182416.128.png
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli decyzję ws. dzieci. Fot. KAPiF

źródło: jastrzabost.pl