Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mama aktorki ma ukochanego młodszego od córki
Sara Karmańska
Sara Karmańska 28.02.2024 14:09

Mama aktorki ma ukochanego młodszego od córki

Mama aktorki ma ukochanego młodszego od córki, fot. KAPiF, Facebook/Anna Stasiukiewicz
Mama aktorki ma ukochanego młodszego od córki, fot. KAPiF, Facebook/Anna Stasiukiewicz

Pod koniec ubiegłego roku media obiegła wiadomość o ślubie Agnieszki Włodarczyk. Aktorka, która zasłynęła między innymi za sprawą swoich rów w filmie „Sara”, a także kultowym serialu „13 posterunek”, poślubiła sportowca Roberta Karasia. Na ich pięknej uroczystości w Dubaju zabrakło jednak matki aktorki, ponieważ… ona także brała wtedy ślub. 

Mama Agnieszki Włodarczyk stanęła na ślubnym kobiercu

Jak donosi portal „Świat Gwiazd”, mama Agnieszki Włodarczyk nie pojawiła się na jej ślubie, ponieważ… sama wychodziła za mąż zaledwie dzień wcześniej. Anna Stasiukiewicz rozwiodła się z ojcem aktorki, gdy ta miała dwa latka, a później ponownie wyszła za mąż. Owocem jej drugiego małżeństwa jest 33-letni syn Robert. Anna Stasiukiewicz nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i ponownie znalazła miłość, która miała swoją kulminację na ślubnym kobiercu.

Nie żałuję niczego. W moim wieku robię szalone rzeczy i cieszę się życiem, póki ono trwa – napisała w mediach społecznościowych. 

Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta" Joanna Racewicz przerwała wywiad. Wszystko przez dramatyczne wspomnienia

Mama Agnieszki Włodarczyk chwali się młodszym mężem

Jak wyszło na jaw, wybranek mamy Agnieszki Włodarczyk jest młodszy od swojej żony o 30 lat. Tym samym jej mąż jest w wieku jej syna. Mimo krytyki z powodu dużej różnicy wieku między małżonkami Anna Stasiukiewicz nic sobie z niej nie robi i cieszy się swoim szczęściem. Kobieta nie ukrywa swojego wybranka i dzielącej ich różnicy wielu w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami. Dostępne fotografie sugerują, że nowy związek jej służy

Tak, tak, mam 62 lata, jaki to wstyd, że mam młodego męża, ojej, załamię się nerwowo – zażartowała Anna Stasiukiewicz pod jednym z ostatnich postów na Facebooku.

Jak donosi portal „ShowNews” ukochany mamy Agnieszki Włodarczyk ma świetnie dogadywać się z jej synem. Niedawno mieli nawet w trójkę wybrać się do tureckiej knajpki, gdzie świętowali urodziny 33-latka.

Mężczyzna ma świetny kontakt z 33-letnim przyrodnim bratem Agnieszki Włodarczyk, który niedawno obchodził urodziny i zaprosił do tureckiej knajpki mamę oraz ojczyma. 

ZOBACZ TEŻ: Narzeczona Hakiela zrobiła to przy wszystkich. Nie mogła się powstrzymać

Co inni sądzą o wybranku mamy Agnieszki Włodarczyk?

Jak się jednak okazuje, zgodnie z innymi źródłami, nie wszyscy mają być zachwyceni nowym związkiem mamy Agnieszki Włodarczyk. Może to wynikać z faktu, że poza tym, że kobietę i jej wybranka dzieli duża różnica wieku, ponadto dzielą ich znaczne różnice kulturowe. W dodatku decyzja o zawarciu małżeństwa miała zostać podjęta bardzo krótko po tym, jak małżonkowie się poznali.

Znajomi rodziny uważają, że ani aktorka, ani jej przyrodni brat nie są zachwyceni nieoczekiwanym ślubem mamy. Nie tylko dlatego, że jej świeżo upieczony mąż jest w wieku jej zięcia, ale również z powodu, że dzielą ich także różnice kulturowe. Do tego decyzję o ślubie podjęli po bardzo krótkiej znajomości – donosi informator „Rewii”.  

Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF 1.jpg
Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF
Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF 2.jpg
Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF

Źródło: Rewia, ShowNews