Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narzeczona Hakiela zrobiła to przy wszystkich. Nie mogła się powstrzymać
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.02.2024 13:33

Narzeczona Hakiela zrobiła to przy wszystkich. Nie mogła się powstrzymać

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika; fot. KAPIF

Marcin Hakiel przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Nie tylko zapomniał o Katarzynie Cichopek, ale także pokazuje całemu światu, że znalazł miłość swojego życia. 

Nierozłączne papużki. Marcin Hakiel w objęciach nowej partnerki

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka nie mają problemów z okazywaniem sobie czułości w miejscach publicznych. Pokazują się razem na ściankach i w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie tancerz poszedł o krok dalej i pokazał zdjęcia w towarzystwie partnerki i córki Helenki (córka Katarzyny Cichopek). Wygląda na to, że dziewczynka zaakceptowała nową wybrankę swojego taty i świetnie się bawiła w towarzystwie Dominiki. 

Agata Rubik zabrała głos ws. rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela Aleksandra Domańska przeprosiła Marcina Hakiela. Żałuje swoich gorzkich słów

Niezwykła Dominika Marcina Hakiela

Fani Marcina Hakiel od dłuższego czasu mogli podziwiać jego wybrankę serca w przeróżnych odsłonach. Dominika pozowała ze swoim narzeczonym nie tylko na ściankach i eventach, ale także w domowym otoczeniu. 

Widzowie od początku zachwycali się piękną figurą Dominiki, która prezentuje się świetnie. Oczywiście, kolejne zdjęcia Dominiki (31 lat), wywołały gorącą dyskusję wśród internautów, którzy z jednej stroni zachwyceni wyglądem nowej partnerki, a z drugiej strony złośliwcy uważają, że kobieta jak na swój wiek „nieodpowiednio się prowadza”.

KAPIF_oryginal_K1166809F_Easy-Resize.com.jpg
Marcin i Dominia, fot.: KAPIF

Marcin Hakiel zakochany po uszy

Para po raz kolejny pochwaliła się swoimi miłosnymi fotkami. Na Instagramie Dominiki pojawiły się relacje z ostatniej gali charytatywnej „50 Osobistości Biznesu”, gdzie dosłownie nie mogli się od siebie odkleić. 

Marcin Hakiel i Dominika nie robili sobie nic z ludzi, którzy byli wokół nich, całując się namiętnie i obejmując.

Wśród fanów już rozgorzała dyskusja, czy para aby nie przesada z takimi czułościami w miejscu publicznym, jednak wydaje się, że ani Marcin ani Dominika, nie przejmują się komentarzami.

429334360_1590011538400948_1011452593336289728_n (1).jpg
Marcin i Dominika, fot.: IG/_de_bonbon_

 

10-letni syn Kasi Cichopek już otrzymuje od rodziców edukację seksualną. Aktorka nie boi się tematów tabu
Edukacja seksualna
instagram.com @katarzynacichopek
Edukacja seksualna dla Katarzyny Cichopek i jej małżonka Marcina Hakiela nie pozostaje tematem tabu. Zgodnie przyznają, że ich 10-letni synek otrzymuje od nich podstawową wiedzę w tej dziedzinie. Aktorka dba o to, by w ich mieszkaniu otwarcie mówiło się o wszystkim. To nie powinno być coś tabu, tylko coś, co naturalne, ludzkie, powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Plejady. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są parą z czternastoletnim stażem. Połączył ich wspólny taniec w programie Taniec z Gwiazdami i od tej pory są nierozłączni. Para doczekała się dwójki dzieci: 10-letniego syna Adama oraz 5-letniej córeczki Heleny. Ich relacje z pociechami są bardzo bliskie. Rodzice dokładają wszelkich starań, aby w ich rodzinie nie było tajemnic i tematów, o których nie mówi się na głos.
Czytaj dalej
12-letni syn Kasi Cichopek założył profil na Instagramie. Zdumiewające treści
Cichopek
12-letni syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela założył profil na Instagramie. Tancerz oznaczył go w jednym ze swoich postów. Nastolatek opublikował nagranie, na którym padają wulgarne słowa.Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ślub w 2018 roku. Doczekali się dwójki dzieci: Adama i Heleny. Niestety po 17 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Syn słynnej pary Adam ma 12 lat i jak się okazuje, posiada już konto na Instagramie.
Czytaj dalej