Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Świeciły się bardziej niż choinka. Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę. Podobna?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.12.2023 15:45

Świeciły się bardziej niż choinka. Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę. Podobna?

Maja Rutkowski pokazała dorosłą córkę
Maja Rutkowski pokazała dorosłą córkę, fot. KAPIF; Instagram/@majaplich

Maja Rutkowski znana jest ze swojej miłości do przepychu i luksusu. Nikogo więc nie powinno dziwić, że żona najpopularniejszego polskiego detektywa zapozowała w niezwykle bogatej kreacji na tle lśniącym ozdób. Jednak to, co zwróciło uwagę internautów, to jej córka, która zmieniła się nie do poznania.

Maja Rutkowski uwielbia otaczać się luksusem

Każdy, kto śledzi Krzysztofa Rutkowskiego oraz jego żonę w social mediach, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki tryb życia prowadzi gwiazdor i jego ukochana. Para słynie ze swojego zamiłowania do drogich przedmiotów, luksusowych samochodów i wystawnego trybu życia. Sami też w wywiadach wielokrotnie powtarzają, jak wielką wartość mają dla nich pieniądze i majątek.

Zresztą na słowach się nie kończy, bo już kilkukrotnie mogliśmy zobaczyć, jak Maja Rutkowski i jej rodzina spędza wolny czas. Niedawno małżeństwo zorganizowało dla swojego syna dziesiąte urodziny, na które wydało ponad 100 tysięcy złotych! Całe szczęście chłopiec nie krył swojej radości i twierdził, że zapamięta ten dzień do końca życia.

"Opuściłam szpital i ruszyłam". Maja Rutkowski w pogoni za Grzegorzem Borysem. Poruszenie na całą Polskę! "Jestem załamana. Zaraz się popłaczę". Maja Rutkowski chwaliła się luksusami, smutne co stało się po chwili

Maja Rutkowski pochwaliła się, jak spędza Boże Narodzenie

Teraz przyszedł czas na najpiękniejszy okres w roku. Święta Bożego Narodzenia to moment, kiedy każdy z nas chce, aby jego dom prezentował się jak najlepiej, a pod choinką znalazła się góra drogocennych prezentów. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że podobne marzenie miała Maja Rutkowski, która na Instagramie pochwaliła się tym, w jaki sposób urządziła swoje tegoroczne święta.

Fani natychmiast zwrócili uwagę nie tylko prezent, jaki otrzymał Krzysztof Junior, ale także na jedną z osób pozujących do zdjęcia. Ta szczególnie przykuła uwagę internautów – chodzi mianowicie o najstarszą córkę Mai Rutkowski. 

Maja Rutkowski pochwaliła się, jak spędza Boże Narodzenie, fot. Instagram majaplich (2).jpg
Maja Rutkowski pochwaliła się, jak spędza Boże Narodzenie, fot. Instagram/majaplich
Maja Rutkowski pochwaliła się, jak spędza Boże Narodzenie, fot. Instagram majaplich.jpg
Maja Rutkowski pochwaliła się, jak spędza Boże Narodzenie, fot. Instagram/majaplich

ZOBACZ TEŻ: "On ma dziesięć lat". Szokujące, na co Krzysztof Rutkowski pozwala swojemu synowi. Zabrał go na akcję…

Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę

Zanim związała się Krzysztofem Rutkowskim, Maja Rutkowski miała już jedno dziecko. Swoja córkę Kaję urodziła, gdy miała zaledwie 18 lat. W tym roku pociecha żony najbardziej rozpoznawalnego polskiego detektywa skończyła 20 lat. 

Jak się jednak okazuje, Kaja Bajor jest równie bliska Krzysztofowi Rutkowskiemu jak jego własne dzieci. Z okazji jej 18. urodzin zorganizował dla niej spektakularne przyjęcie. Te święta także spędzili wspólnie, a Kaja nawet pokazała się w mediach społecznościowych sławnej mamy, choć zwykle tego nie robi.

Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę, fot. Instagram majaplich (3).jpg
Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę, fot. Instagram/majaplich
Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę, fot. Instagram majaplich (4).jpg
Maja Rutkowski na świątecznej fotce pokazała już dorosłą córkę, fot. Instagram/majaplich