Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydał 100 tys. zł na URODZINY syna! Feta u Krzysztofa Rutkowskiego przypomina wesele
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.11.2023 21:38

Wydał 100 tys. zł na URODZINY syna! Feta u Krzysztofa Rutkowskiego przypomina wesele

Krzysztof Rutkowski wydał 100 tysięcy na urodziny syna
Krzysztof Rutkowski wydał 100 tysięcy na urodziny syna, fot. KAPIF

To, że Krzysztof Rutkowski prowadzi wystawny tryb życia i uwielbia opływać w luksusach, nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Teraz prywatny detektyw po raz kolejny udowodnił wszystkim, jak bardzo kocha pieniądze. Niesamowite, ile gwiazdor wydał na urodziny swojego syna.

Krzysztof Rutkowski uwielbia luksusowy styl życia

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prywatny detektyw i jego żona uwielbiają drogie prezenty i otaczający ich luksus. Na social mediach małżeństwa można znaleźć mnóstwo informacji na temat ich życia prywatnego, gdzie już na pierwszy rzut oka widać, że raczej nie oszczędzają oni na swoich przyjemnościach.

Sama Maja Rutkowski bardzo często chwaliła się w wywiadach kosztownymi upominkami, jakie otrzymała od męża lub też opowiadała o cenie swoich ulubionych torebek. Teraz Krzysztof Rutkowski i jego żona po raz kolejny udowodnili, że luksus to ich drugie imię.

Krzysztof Rutkowski chciał zawstydzić policję podczas poszukiwań Grzegorza Borysa. Udało się? Maja Rutkowski zalewa się łzami! Ledwo mogła wydusić z siebie choćby słowo. Jeden moment wyprowadził ją z równowagi

Niewiarygodne, ile Krzysztof Rutkowski wydał na urodziny syna!

Skoro w codziennym życiu małżeństwo nie żałuje sobie na przyjemności, nikogo nie powinno dziwić, że zarówno Krzysztof Rutkowski, jak i jego żona, postanowili wydać niemałą fortunę, aby uczcić urodziny swojego synka. Krzysztof Junior kończy właśnie 10 lat, a jego rodzice zadbali, aby ten dzień zapamiętał do końca życia!

O szczegółach zorganizowanego przyjęcia opowiadała dumna Maja Rutkowski na swoim profilu na Instagramie. Żona detektywa wyjawiła, że wraz z ukochanym zorganizowali dla pociechy masę atrakcji, która pochłonęła niemały majątek. 

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jak wyglądała Maja Rutkowski, gdy poznała swojego męża. Gwiazda przeszła niezłą metamorfozę.

Krzysztof Rutkowski wydał 100 tysięcy na urodziny syna!

Okazało się, że świętowanie urodziny Krzysia miało formę hucznej imprezy, na której zjawiło się aż 150 gości! Wszyscy zebrani mogli wspólnie z solenizantem podziwiać pokaz laserów, rozwiązywać skomplikowane zagadki w escape roomach oraz bawić się atrapami broni, co dumni rodzice uwiecznili na fotografiach.

Okazało się, że zabawa była tak dobra, że trwała aż do południa następnego dnia, o czym szczęśliwa Maja Rutkowski opowiedziała na swoim InstaStory. Wyjawiła również, że organizacja przyjęcia pochłonęła około 100 tysięcy złotych z ich budżetu.

Źródło: Party.pl