Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, ile dokładnie waży Roksana Węgiel. Jest jak piórko
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 04.06.2024 08:08

Wiadomo, ile dokładnie waży Roksana Węgiel. Jest jak piórko

Roxie Węgiel
fot. KAPiF

Roxie Węgiel była jedną z uczestniczek tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Gwiazda pokazała, że potrafi nie tylko pięknie śpiewać, lecz także fenomenalnie tańczyć, zajmując 2. miejsce w całym show. Regularne treningi odbiły się na jej organizmie. Teraz Roksana Węgiel zdradziła, ile kilogramów schudła w programie i ile waży.

Roxie Węgiel zajęła 2. miejsce w "Tańcu z Gwiazdami"

Roxie Węgiel w tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami” była nie do zatrzymania. Szła jak burza z odcinka na odcinek, nie zatrzymując się i będąc nie do pokonania. Dopiero w finale musiała uznać wyższość Anity Sokołowskiej. Roxie w ogólnym rozrachunku zajęła jednak bardzo wysokie 2. miejsce. 

W jednym z tańców Roxie i jej tanecznemu partnerowi Michałowi Kassinowi towarzyszył Kavin Mglej. Mimo że wiele osób zapatrywało się pesymistycznie na występ tego trio, ukochany Roxie pokazał, że na parkiecie radzi sobie nie gorzej niż ona sama. Szczególne wrażenie na widzach zrobiło salto wykonane przez Kevina. Za taniec dostali 40 punktów. 

"Taniec z Gwiazdami" fot. KAPiF
Uczy Polaków etykiety. Jej dzieciństwo nie wyglądało tak, jak mogłoby się wydawać Maryla Rodowicz nie mogła tego stłamsić: "muszę, bo się uduszę"

Roxie Węgiel ingerowała w swoją urodę? Gwiazda stanowczo zaprzecza

Roxie Węgiel bardzo zmieniła się od czasu swojego telewizyjnego debiutu. Przypomnijmy, że karierę zaczynała jako nastolatka, biorąc udział w show “The Voice Kids”, które zresztą wygrała. Różnicą, która szczególnie rzuca się w oczy, jeśli chodzi o twarz Roksany, są jej usta. Czy Roxie je powiększyła? Zdjęcia mówią same za siebie, ona jednak uparcie zaprzecza. 

Nie rozumiem czegoś takiego. Twarz się zmienia, a ja też bardzo schudłam… Ludzie pisali, że oprócz ust zrobiłam sobie wolumetrię i całą twarz. To nie jest prawda - tłumaczyła się Roxie w rozmowie z Pomponikiem. 

Teraz Roksana Węgiel zdradziła, ile schudła dzięki udziałowi w show.

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel fot. KAPiF

Ile waży Roksana Węgiel?

W jednym z ostatnich wywiadów Roxie Węgiel przyznała, że napięty grafik i regularne taneczne treningi, jak i same pląsy na parkiecie podczas programu sprawiły, że sporo schudła. W rozmowie z jednym z portali zdradziła, ile kilogramów straciła. 

Myślę, że może 4... Teraz ważę 47 - stwierdziła Roksana Węgiel w rozmowie z portalem ShowNews.pl.

Podoba Ci się obecny wizerunek Roxie? 

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel fot. KAPiF