Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: Adrian i Wiktoria nagle zakończyli związek
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.05.2024 18:16

Love Island: Adrian i Wiktoria nagle zakończyli związek

Wiktoria i Adrian
Fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

Mimo że finał “Love Island” już za nami, niektórzy z jego bohaterów układają sobie życie razem. Do tej pory za jedną z par, której relacja przetrwała, uważaliśmy Adriana i Wiki. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że i im niestety się nie udało. 

Adrian i Wiki byli uczestnikami ostatniej edycji "Love Island"

“Love Island 9” cieszyło się dużą popularnością. Zwycięzcami tej edycji okazali się Jarek i Zuza. Dla pozostałych uczestników program także stanowił trampolinę do sławy, a fani nadal interesują się ich losami. Jedną z par, która wzbudzała spore emocje byli Adrian i Wiki. W show wydarzyło się pomiędzy nimi bardzo dużo i fani już nie wierzyli w to, że im się uda. Oni jednak próbowali i wiele wskazywało na to, że są na dobrej drodze. Mimo że wydawałoby się, że zmierzali do tego, aby stworzyć związek, teraz poinformowali o zakończeniu relacji, która “dalej nie pójdzie”. 

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji show nie brakowało kontrowersji. 

Miszczak w końcu zabrał głos w sprawie Kaźmierskiej. "Dagmara jest chora" Widzowie TTBZ nie zgadzają się z wynikami. “Bardzo słabe zachowanie”

Oni wzbudzali największe kontrowersje w "Love Island 9"

Randkowe reality shows zawsze budzą duże emocje. Uczestnicy łączą się w pary, rozchodzą i schodzą, kłócą się i zakochują ponownie. W “Love Island 9” pojawiła się nawet ustawka… Przypomnijmy, że Nicole i Mateusz poznali się przed programem i dogadali się, że stworzą parę. Kiedy prawda wyszła na jaw, decyzją produkcji musieli opuścić wyspę miłości. Próbowali się później wytłumaczyć, ale wyszło im to raczej nieudolnie. 

Z czasem okazało się, że połączyło ich prawdziwe uczucie, a Mateusz zapewniał na Instagramie, że są na najlepszej drodze, aby stworzyć związek. 

Rozwiewając już wszelkie wątpliwości wszystko jest na jak najlepszej drodze, ale jeszcze nie jesteśmy oficjalnie parą i jeśli to się zmieni na pewno się o tym dowiecie od nas - przyznał. 

Wydawałoby się, że związek Adriana i Wiki także ma duże szanse na powodzenie. 

Adrian i Wiki z "Love Island 9" rozstali się

Adrian opublikował na Instagramie relację, z której dowiedzieliśmy się, że jego miłosna relacja z Wiki przeszła już do historii. Z pewnością więcej dowiemy się z live'a, który zapowiedział na swoim profilu. 

Moja relacja z Wiktorią dalej nie pójdzie. W chwili obecnej pozostajemy w dobrych stosunkach koleżeńskich - napisał. 

Adrian i Wiktoria rozstali się
Adrian i Wiktoria rozstali się Fot. Instagram/adriano_of