Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.01.2024 14:25

Kurzajewski się wysypał: „Robiłem to w pracy”. W "Pytaniu na śniadanie" poruszono tematy łóżkowe

Maciej Kurzajewski wskoczył do łóżka na planie programu „Pytanie na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski wskoczył do łóżka na planie programu „Pytanie na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

W ostatnim czasie o programie „Pytanie na śniadanie” zrobiło się głośno po jednym z odcinków prowadzonych przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para tworzy udany związek nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Tym razem dziennikarz pokusił się na nietypowe wyznanie.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek prowadzili program, gdy zaproszono do niego pary jednopłciowe

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są jednymi z uwielbianych przez fanów duetów prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. To właśnie oni prowadzili wydanie śniadaniówki 6 stycznia, gdy na kanapie zasiadły pary jednopłciowe, które opowiedziały o tym, jak żyje im się w Polsce. 

Internauci byli zachwyceni, ponieważ przez ostatnie osiem lat w Telewizji Publicznej raczej nie poruszano takich tematów, a jeśli już, to raczej nie w pozytywny sposób. Nie wszystkim jednak przypadło to do gustu. Patryk Jaki przykładowo wpadł w szał. Swoją opinią zdecydował podzielić się w mediach społecznościowych:

To TVP w Święto Objawienia Pańskiego. Tusk z Hołownią i Kosiniakiem dopięli swego. Czyli obowiązkowa doktryna od dawna w TVN i 90% głównych mediów teraz na pełnej w TVP:  promujemy LGBTQiA ++++~ i ośmieszmy tradycyjną rodzinę.

“Kaśka wiedziała, co robi”. W sieci zawrzało po tym, co pokazał Marcin Hakiel. Fani się od niego odwracają Katarzyna Cichopek „złamała prawo”, tego nie wybaczy jej nawet Ziemia Święta. Ksiądz nie wytrzymał

Maciej Kurzajewski wskoczył do łóżka na planie programu „Pytanie na śniadanie”

W jednym z ostatnich odcinków poruszono z kolei znacznie lżejszy temat. Ostatnio w studio pojawiło się sporych rozmiarów łóżko, które posłużyło do omówienia takich tematów jak rodzaje wypełnienia w poduszkach, a kolejnego dnia ekspertka przybyła do studia, by porozmawiać z prowadzącymi o szybkim zasypianiu

Katarzyna Cichopek ujawniła, że amerykańscy naukowcy wymyślili specjalną metodę, która pozwala żołnierzom na szybkie zaśnięcie w zaledwie dwie minuty. Maciej Kurzajewski nie zwlekał i od razu wskoczył do łóżka

Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 1.png
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 2.png
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

ZOBACZ TEŻ: 

Maciej Kurzajewski zasnął w pracy

Podczas gdy Katarzyna Cichopek rozmawiała z gościnią programu „Pytanie na śniadanie”, Maciej Kurzajewski w najlepsze wypoczywał w pozycji leżącej, tylko co pewien czas wtrącając coś do rozmowy. Następnie dziennikarz stosował się do zaleceń ekspertki, która wyjaśniała, w jaki sposób można zasnąć w dwie minuty. Na końcu prowadzący podsumował swoje wrażenia:

Nie ma wątpliwości, że można zasnąć w trzy minuty, natomiast ja to robię szybciej – ja po prostu przykładam głowę do poduszki i zasypiam. Jestem w grupie tych szczęśliwców, którzy nie mają problemów z zasypianiem. Natomiast to jest bardzo odprężające (…). My dzisiaj państwu pokazujemy, jak w dwie minuty, mówię to na własnym przykładzie, dobrze, że nie zacząłem chrapać, w dwie minuty można zasnąć. Ja dzisiaj legalnie spałem w pracy. To jest piękne.

Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 3.png
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 4.png
Maciej Kurzajewski zasnął w pracy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"