Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Kaśka wiedziała, co robi”. W sieci zawrzało po tym, co pokazał Marcin Hakiel. Fani się od niego odwracają
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 09.01.2024 20:31

“Kaśka wiedziała, co robi”. W sieci zawrzało po tym, co pokazał Marcin Hakiel. Fani się od niego odwracają

Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Mimo iż małżeństwo Marcina Hakiela i Kasi Cichopek zakończyło się już jakiś czas temu, to nowe życie uczuciowe tancerza nadal wywołuje wiele emocji. Najnowsze zdjęcia wywołały burze wśród zagorzałych fanów. Obserwatorzy mają dość. Dali upust swoim emocjom w komentarzach.

To nie pierwsza partnerka popularnego tancerza. Poprzednią ukrywał niemal do samego końca

Chociaż Marcin Hakiel znany jest głównie z małżeństwa z Katarzyną Cichopek, to warto podkreślić, że swoją karierę medialną zaczął jako tancerz i choreograf. Dużą popularność przyniósł mu udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Dziś bryluje także w mediach społecznościowych. 40-letni tancerz co chwile zaskakuje swoich fanów pikantnymi ujęciami ze swojego prywatnego życia. 

Po 17 latach związku z Katarzyną Cichopek i nieoczekiwanym rozstaniu Marcin Hakiel długo nie mógł odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Z pozoru przykładna i zgodna para w życiu zawodowym i prywatnym nagle ogłosiła koniec swojego małżeństwa. Był to wielki cios dla tancerza, który początkowo dla dobra dzieci nie ujawniał powodów rozpadu związku. 

Najpierw wspólny tatuaż, a teraz takie deklaracje. Pędzące uczucie Marcina Hakiela się nie zatrzymuje. Kiedy do tego dojdzie? Katarzyna Cichopek „złamała prawo”, tego nie wybaczy jej nawet Ziemia Święta. Ksiądz nie wytrzymał

Dwie Dominiki dwie różne taktyki. Tym razem Marcin Hakiel nie ukrywa wielkiego uczucia

Podczas gdy Katarzyna oficjalnie rozpoczęła życie u boku starszego od siebie prezentera telewizyjnego Macieja Kurzajewskiego Marcin Hakiel wciąż nie mógł przeżyć bolesnej straty i pogodzić się z utratą zaufania. Media ścigały się w relacjonowaniu wydarzeń z życia każdego z byłych partnerów co niewątpliwie skłoniło Hakiela do nieujawniania wizerunku swojej nowej partnerki. O tajemniczej Dominice przez długi czas fani wiedzieli bardzo niewiele. Na zdjęciach pojawiały się jedynie urywki z ich wspólnego życia. Nieoczekiwanie ta relacja zakończyła się równie nagle jak się zaczęła. 

Tym razem Marcin Hakiel postanowił nie czekać tak długo i niemal od razu u jego boku pojawiła się nowa Dominika. Ta partnerka mocno wpłynęła na zmianę zachowania tancerza. W sieci możemy oglądać wiele ich wspólnych zdjęć. Niektóre z nich są bardzo odważne, wręcz prowokujące. 

Fani mocno kibicowali tancerzowi w miłości. Obecnie mają jednak dość

Nowej Dominiki na oficjalnym profilu tancerza jest bardzo dużo. Niemal codziennie publikuje on ich wspólne zdjęcia. Wiele z tych zdjęć to niewątpliwie dowody ogromnej miłości. Fani zarzucają jednak tancerzowi, że przekracza pewne granice dobrego smaku. Na najnowszym zdjęciu Marcin Hakiel znów sprowokował odbiorców, co wywołało ogromną burzę w komentarzach.

“Obrzydzające się to już robi… Kaśka wiedziała co robi.”

“O matko… Pomyślał ktoś o tych biednych dzieciach? Czy one muszą na to patrzeć? Widać jak na dłoni, że obie strony są siebie warte. Jakie to smutne.”

“Kiedyś był inny teraz sprzedaje swoje tylko życie ŻAL ŻAL ŻAL”

“To i tak nie jest jaka tam wielka miłość tylko na pokaz wszystko, że się twardo po zdradzie i upokorzeniu trzyma”

Jak widać po komentarzach, wielu z nich ma dosyć oglądania takiego wizerunku, jaki kreuje obecnie w mediach na swój temat Hakiel. Ciekawe czy tancerz przejmie się komentarzami swoich fanów i weźmie sobie ich słowa do serca?