Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak wygląda grób Tomasza Komendy w Dniu Ojca. Jedno rzuca się w oczy
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 23.06.2024 16:31

Tak wygląda grób Tomasza Komendy w Dniu Ojca. Jedno rzuca się w oczy

Tomasz Komenda
fot. KAPiF, screen YouTube/Świat Gwiazd

Kiedy Tomasz Komenda wyszedł na wolność po latach, które niesłusznie spędził w więzieniu, doczekał się ze swoją partnerką syna. Filip przyszedł na świat w 2020 roku, a niewiele później jego rodzice się rozstali. Następnie widywali się głównie na salach sądowych, gdzie toczyli bój o alimenty. Sprawę przerwała śmierć mężczyzny w lutym 2024 roku. Tak grób Tomasza Komendy wygląda w Dzień Ojca. 

Tomasz Komenda niesłusznie spędził w więzieniu 18 lat

Tomasz Komenda w 2004 roku został skazany za brutalny gwałt i morderstwo Małgorzaty Kwiatkowskiej. Dopiero po latach spędzonych w więzieniu udało się udowodnić, że jest niewinny. Komenda wyszedł na wolność w 2018 r. Z kolei dwa lata później przyszedł na świat jego syn. 

Mężczyzna przez długi czas zmagał się z nowotworem. Zmarł w lutym 2024 roku. Na dwa miesiące przed jego śmiercią Prokuratura Okręgowa w Łodzi postanowiła, że nikt nie poniesie odpowiedzialności za niesłuszne uwięzienie Komendy. 

Znacie ją z TVN, właśnie wzięła ślub z kobietą. Te suknie odebrały nam mowę Michał Szpak pokazał zdjęcie. Ktoś od razu zapytał: "To twój mąż?" [FOTO]

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia doczekał się syna

Kiedy Tomasz Komenda wyszedł na wolność w 2018 roku, zaczął na nowo układać sobie życie u boku Anny. Para w 2020 roku doczekała się swojego jedynego dziecka, syna Filipa. Niewiele później podjęli decyzję o rozstaniu. Tomasz Komenda i jego była partnerka nie potrafili się dogadać w kwestii alimentów. Wielokrotnie spotykali się w tej sprawie na sali sądowej. Kiedy w końcu sąd zasądził alimenty na rzecz Filipa, Komenda zapowiedział, że są zbyt wysokie. 

Są zdecydowanie za wysokie. Trzeba pamiętać, że ja moich pieniędzy nie zarobiłem. Mam je z uwagi na krzywdy, których doznałem.Chcę mieć jak najczęstszy kontakt z synkiem. Bardzo go kocham. Niestety bardzo często ten kontakt był mi uniemożliwiany. Zapewniam, że będę walczył o syna - powiedział Tomasz Komenda w rozmowie z “Super Expressem”. 

Tak wygląda grób Tomasza Komendy w Dniu Ojca

Dziennikarze “Świata Gwiazd” postanowili odwiedzić grób Tomasza Komendy w Dzień Ojca. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest to, że nagrobek jest bardzo zadbany. Widać, że ktoś z bliskich zmarłego na raka mężczyzny, regularnie odwiedza cmentarz i dba o mogiłę.