Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Szpak pokazał zdjęcie. Ktoś od razu zapytał: "To twój mąż?" [FOTO]
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.06.2024 15:19

Michał Szpak pokazał zdjęcie. Ktoś od razu zapytał: "To twój mąż?" [FOTO]

Michał Szpak
Fot. AKPA

Michał Szpak jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów. Z tego powodu ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Niedawno artysta opublikował zdjęcie, które niektórym skojarzyło się jednoznacznie. Fani skontrowali kontrowersyjny komentarz.

Michał Szpak dokonał coming outu

To jeden z najbarwniejszych polskich wokalistów, który zasłynął w 2011 roku jako uczestnik programu “X Factor”. Już wtedy wzbudził olbrzymie emocje wśród widzów i jurorów, a uwagi, które usłyszał wówczas od Mai Sablewskiej względem swojego stroju, były komentowane przez następne lata. Od samego początku Michał Szpak nie mieścił się w tradycyjne schematy męskości, czym pozyskał sobie wielu zwolenników oryginalności, jak i przeciwników.

Dwa lata temu w trakcie trwania miesiąca dumy wokalista postanowił otworzyć się przed swoimi odbiorcami i przyznać, że jest osobą queerową. Napisał wtedy swego rodzaju manifest, który skierował do każdego, kto mógłby tego potrzebować.

Queerarchia to świat, w którym jesteś tym, kim pragniesz być. Queerarchia to świat wolny od stygmatu winy i piętna wstydu. Wolny od tego, co gorsze i lepsze. Świat, w którym możesz być tak męska, tak kobiecy, tak niebinarne, jak tylko jesteś w stanie to sobie wyobrazić - czytaliśmy we wpisie.

Michał Szpak manifest.jpg
Fot. michal_szpakofficial/Instagram

Ta wypowiedź została wówczas uznana za coming out, choć nie była w pełni wprost. Kilka miesięcy później Michał Szpak udzielił wywiadu dla “Twojego Stylu”, w którym przyznał, że nie identyfikuje się z żadną płcią oraz że jest osobą panseksualną.

Zostali ojcami w późnym wieku. Nie tylko Strasburger, lista zaskakuje Czarnek dostał ogromną podobiznę za “Dzbana roku”. Pokazał, co z nią zrobił

Michał Szpak słynie z odważnych stylizacji

Styl wokalisty od zawsze wzbudzał u jednych zachwyt, u drugich odrzucenie. Nie wpisywał się on bowiem w kanony strojów stworzonych dla mężczyzn. Michał Szpak nie stronił od makijażu, błyszczącej biżuterii, a o długich włosach o takiej kondycji marzy niejedna kobieta. Niedawno artysta pełnił funkcję jurora w nowej produkcji stacji TVN “Czas na show. Drag Me Out”, gdzie również mógł pochwalić się swoimi odważnymi stylizacjami.

akpa20240617_pantene_mp_1583.jpg
Fot. AKPA

Wiele osób zapamiętało między innymi przykuwający wzrok strój z półfinału wspomnianego formatu. To wtedy Michał Szpak postanowił wystąpić w skórzanych spodniach i srebrnej zbroi, jego szyję zdobił choker w tym samym kolorze. Nie da się ukryć, że wokalista zdecydowanie wpisał się swoją stylistyką w charakterystykę najnowszego projektu stacji TVN.

ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia rodziny królewskiej nikt nie mógł się spodziewać. Krąży po sieci

Michał Szpak otrzymał kontrowersyjne pytanie

Odważny styl, jaki prezentuje artysta, od wielu lat przysparza mu wielu nieprzyjemności. Nie każdy bowiem wykazuje się tolerancją dla inności i oryginalności, a przykre komentarze pod adresem Michała Szpaka to codzienność. Niedawno wokalista opublikował w sieci zdjęcie, które zdradza pewne szczegóły na temat jego nowego projektu. Zapozował w towarzystwie osób, z którymi współpracuje. Jeden z mężczyzn widocznych na fotografii objął artystę ramieniem.

Okazało się, że ten gest skojarzył się niektórym odbiorcom jednoznacznie. Internautka postanowiła zadać Michałowi Szpakowi dość kontrowersyjne i zaczepne pytanie.

Ooo to Twój mąż?

Fani artysty zareagowali niemal od razu i odpowiedzieli na tę wypowiedź.

  • Jaki mąż? Po prostu przyjaciel artysta, fotograf, projektant mody również"
  • To jest Dawid, przyjaciel Michała
  • A czy ma obowiązek pokazywać. To jego życie prywatne, Michał decyduje, czym się dzieli, a co chce zostawić dla siebie