Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.07.2023 16:23

Kaszewiak ze "Sprawy dla reportera" pochwalił się partnerką

Piotr Kaszewiak
Partnerka Piotra Kaszewiaka jest znana z występów w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. Forumgwiazd/Forum

Mecenas Piotr Kaszewiak od lat związany jest z cieszącym się olbrzymią popularnością programem Elżbiety Jaworowicz “Sprawa dla reportera”. I choć prawnika często możemy zobaczyć na ekranach, tak naprawdę niewiele wiadomo o szczegółach jego życia prywatnego. Mimo to udało nam się dowiedzieć, kim jest jego partnerka!

Kim jest partnerka Piotra Kaszewiaka? Widzowie znają ją z "Pytania na Śniadanie"

Autorski program interwencyjny Elżbiety Jaworowicz, “Sprawa dla reportera”, jest z przerwami emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 1983 roku. Wiele osób, które się do niego zgłosiło, otrzymało niezbędną pomoc dzięki nagłośnieniu spraw. Do dziś show cieszy się olbrzymią popularnością, a tysiące widzów regularnie siadają przed telewizorami, by śledzić poczynania Elżbiety Jaworowicz i jej ekipy.

Wierni fani “Sprawy dla reportera” z pewnością pamiętają, że 10 lat temu w programie doszło do niewielkiej, ale znaczącej zmiany. Mecenas Piotr Kaszewiak pierwszy raz gościł na wizji, aby pomóc pewnemu mężczyźnie, który zgłosił się do programu. Elżbiecie Jaworowicz przypadł do gustu to, jak wypadł, więc postanowiła na stałe włączyć go do show. Przystojny prawnik zajmuje się w “Sprawie dla reportera” zagadnieniami prawnymi. Mało kto wiedział jednak, że wybranka jego serca również zasyłnęła w TVP!

Polacy pokochali go za program "Uwaga", został zwolniony. Zaskakujące, kim jest matka jego dzieci

Ukochana Piotra Kaszewiaka jest stałą bywalczynią w "Pytaniu na Śniadanie"

“Sprawa dla reportera” przysporzyła Piotrowi Kaszewiakowi nie lada popularności. Mężczyzna jednak na co dzień stara się żyć z dala od medialnego szumu i chroni swoją prywatność. Ciężko jednak było ukryć mu fakt, z kim jest w związku! Partnerka mecenasa to dobrze znana widzom “Pytania na Śniadanie” Iga Parada.

Druga połówka Piotra Kaszewiaka, podobnie jak on, ma wykształcenie prawnicze. W popularnej śniadaniówce Telewizji Polskiej pełni rolę ekspertki do spraw prawnych. Widzowie nie raz byli świadkami, jak piękna prawniczka tłumaczy najbardziej skomplikowane zagadnienia z kodeksów prawnych. Występowała w odcinkach o m.in. opalaniu topless, radzeniu sobie z długami w rodzinie czy wykorzystywaniu zdjęć w sieci.

Projekt bez nazwy - 2023-07-30T152537.811.png
Partnerka Piotra Kaszewiaka jest znana z występów w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. Forumgwiazd/Forum
Projekt bez nazwy - 2023-07-30T152908.832.png
Partnerka Piotra Kaszewiaka jest znana z występów w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. Forumgwiazd/Forum

Co wiemy o Idze Paradzie z "Pytania na Śniadanie"?

Z mediów społecznościowych Igi Parady można wywnioskować, że pochodzi ze Zduńskiej Woli. W rodzinnym mieście znajduje się jedna z jej siedzib kancelarii. Razem z Piotrem Kaszewiakiem są właścicielami kancelarii adwokackiej, która znajduje się w Łodzi i właśnie Zduńskiej Woli. Ze strony internetowej dowiadujemy się, że para zajmuje się sprawami rozwodowymi, alimentacyjnymi czy związanymi z opieką nad dziećmi. Wspólnie pomagają klientom w całej Polsce. 

Iga Parada jest związana z Piotrem Kaszewiakiem już od wielu lat. Para od czasu do czasu dzieli się na swoich mediach społecznościowych wspólnymi kadrami. Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają!

źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?