Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ten przystojniak grał główną rolę w "Wymarzonej miłości". Nie uwierzycie, co kiedyś robił
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.06.2024 15:00

Ten przystojniak grał główną rolę w "Wymarzonej miłości". Nie uwierzycie, co kiedyś robił

Can Yaman Wymarzona miłość
Fot. kadr z serialu "Wymarzona miłość"

Choć emisja “Wymarzonej miłości” już się zakończyła, serial, a zwłaszcza pewien przystojny aktor, który zagrał w nim główną rolę, na stałe zapisał się w pamięci widzów TVP. Can Yaman wcielił się w postać charyzmatycznego fotografa i podróżnika Cana. To, jak wiarygodnie wypadł na ekranach, wydaje się wręcz nieprawdopodobne, jeśli wziąć pod lupę jego przeszłość. Wcześniej wcale nie miał dużego doświadczenia!

Serial "Wymarzona miłość" podbił serca fanów na całym świecie, również w Polsce

Serial “Wymarzona miłość” był emitowany w TVP2 od 2019 roku. Kilka miesięcy wcześniej produkcja zrobiła furorę w Turcji, co z resztą powtórzyło się w Polsce. Program można było oglądać od poniedziałku do piątku o 13:15 w telewizyjnej dwójce. Jakiś czas później show zostało przeniesione na trójkę, jednak widzom wcale nie przeszkadzało to w śledzeniu losów swoich ulubionych bohaterów. 

Serial przedstawiał historię romansu dobrodusznej i rozmarzonej Sanem z przystojnym i wpływowym podróżnikiem Canem. W produkcji wystąpiła śmietanka najpopularniejszych tureckich aktorów i aktorek, m,in. Demet Özdemir, Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca czy Can Yaman — ten ostatni zawrócił w głowie niejednej fance. Aż trudno uwierzyć, czym trudnił się przed wystąpieniem w popularnym serialu.

Te polskie gwiazdy nie ochrzciły swoich dzieci. Takie podają powody Agnieszka Woźniak-Starak dysponuje ogromnym majątkiem. Jest na liście najbogatszych w Polsce

Dzięki grze w tureckiej telenoweli aktor zrobił oszałamiającą karierę

Gwiazdor “Wymarzonej miłości”, który wcielił się w postać wybranka głównej bohaterki, rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem w 2014 roku. Pierwszą produkcją, w której wystąpił, był serial “Bedir”. Telewizyjny debiut poszedł mu całkiem nieźle, ponieważ niedługo potem zaczął otrzymywać wiele propozycji pierwszoplanowych ról w telenowelach. Zagrał w “Księżycu w pełni”, jednak największą popularność przyniosła mu rola w “Wymarzonej miłości”.

Can Yaman podbił serca widzów na całym świecie. Jego charyzma i urok osobisty dostarczyły mu pokaźnego grona fanek, które wiernie śledzą każdą produkcję, w której wystąpi. Zaledwie kilka miesięcy po sukcesie serialu, został "Wschodzącym aktorem roku" według magazynu “GQ”. od tego czasu zrobił imponującą karierę w telewizji, ale nie tylko. 

Can Yaman Wymarzona miłość (1).jpg
Fot. kadr z serialu "Wymarzona miłość"

ZOBACZ TEŻ: Przed śmiercią była uwięziona w czterech ścianach. Wstrząsające kulisy ostatnich lat życia Zofii Merle

Aż trudno uwierzyć, co kiedyś robił gwiazdor "Wymarzonej miłości"

Can Yaman przyszedł na świat 8 listopada 1989 roku w Stambule. Część fanów może w to nie wierzyć, jednak z wykształcenia jest prawnikiem! Ukończył studia na Uniwersytecie Yeditepe na Wydziale Prawa w 2012 roku. Początkowo postanowił rozwijać się w tej dziedzinie i założył własną kancelarię prawniczą. 2 lata potem postanowił spróbować swoich sił w zupełnie innym zawodzie i zaczął grać w serialach. 

Co więcej, gwiazdor z “Wymarzonej miłości” osiągnął znaczny sukces nie tylko na ekranach, ale również w modelingu. We wrześniu 2017 roku trafił na okładkę magazynu “BeMEN”, a rok później został twarzą "Men’s Health". Tymczasem w 2023 roku wystąpił w kampanii reklamowej marki Dolce&Gabbana. 

Spodziewalibyście się?