Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kevin pozwolił Roxie tańczyć tylko z kimś o innej orientacji? Plotka nabiera rumieńców
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.05.2024 19:38

Kevin pozwolił Roxie tańczyć tylko z kimś o innej orientacji? Plotka nabiera rumieńców

Roksana Węgiel, Michał Kassin, Kevin Mglej
Fot. KAPiF

Relacja Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest jedną z najszerzej komentowanych w polskim show-biznesie. Odkąd rok temu para ogłosiła, że zamierza się pobrać, fani regularnie punktują artystce powody, które miałyby skłonić ją do rozstania. Plotki na temat ich dwójki szczególnie przybrały na mocy, gdy wyszło na jaw, że artystka weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Wówczas mówiło się tylko o jej relacji z tancerzem, z którym zostanie sparowana. Czy rzekoma zazdrość Kevina miała wpływ na decyzję produkcji?

"Taniec z Gwiazdami": Roksana Węgiel u boku Michała Kassina zajęła 2. miejsce

Roksana Węgiel niejednokrotnie udowodniła, że jest wszechstronnie utalentowaną artystką. Gdy o tym, że potrafi przepięknie śpiewać, przekonała się cała Polska, przyszedł czas na podbój parkietu. W 2021 roku gwiazda wzięła udział w programie “Dance Dance Dance”, a 3 lata później została finalistką “Tańca z Gwiazdami”. U boku profesjonalnego tancerza, Michała Kassina, wspięła się na wyżyny swoich tanecznych umiejętności. Zaszczytne, drugie miejsce na podium w programie jest potwierdzeniem, że młoda artystka poradzi sobie z każdym wyzwaniem!

W kultowym tanecznym show telewizji Polsat Roxie udowodniła, że ma nie tylko ogromne samozaparcie, ale również prawdziwy talent. Kassin pomógł jej go oszlifować, dzięki czemu przed artystką stoją zupełnie nowe możliwości. Właśnie ogłosiła, że zbliżającą się trasę koncertową zamierza uświetnić występami na parkiecie. Co sądzi o tym jej ukochany, Kevin Mglej? O jego stosunku do tanecznej kariery Roksany krążyły różne plotki, które z pozoru wydają się potwierdzać!

Roxie Węgiel ponownie wystąpi na parkiecie w towarzystwie Kassina? Kim jest ukochany Michała Kassina? Mają wspólną pasję i boskie ciała

Kevin Mglej był zazdrosny o Roxie? Fani mówili tylko o tym

Gdy ogłoszono, że Roxie wystąpi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w mediach zawrzało. Wielu fanów artystki, od kiedy tylko dowiedziało się, że ta jest w związku ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem, starało się odwieść ją od związku z mężczyzną. Hejterzy wytykali parze różnicę wieku oraz fakt, że producent ma dziecko z inną kobietą. Zakochani puszczali jednak negatywne komentarze mimo uszu. Na siłę ich uczucia nie były w stanie wpłynąć nawet plotki, które rozgorzały tuż po tym, jak artystka ogłosiła swój udział w tanecznym show.

Jeszcze przed emisją programu plotkowano, jakoby Kevin był zazdrosny o ukochaną. W mediach pojawiły się nawet niepotwierdzone informacje, jakoby mężczyzna miał “pomagać” produkcji w wyborze partnera tanecznego dla ukochanej. Wspólny wybór miał paść na Michała Kassina. Czy producent był z niego zadowolony? Po tym, co tancerz właśnie ogłosił w swoich mediach społecznościowych, przypuszczenia internautów jakby zaczęły się potwierdzać…

ZOBACZ TEŻ: Taneczny partner Roxie Węgiel zaskoczył wszystkich. W końcu pokazał ukochanego

Plotki zaczynają się potwierdzać? Michał Kassin zaskoczył wyznaniem

Kilka dni temu Michał Kassin opublikował na swoim Instagramie filmik, przy pomocy którego dokonał coming outu. Przyznał, że jest w związku z mężczyzną, którym okazał się jego kolega po fachu, Jakub Prus. Mężczyzna, podobnie jak Kassin, jest zawodowym tancerzem, a co ciekawe, pracował przy produkcji “Tańca z Gwiazdami” jako choreograf. Ta informacja rozpaliła fanów do czerwoności, a jednocześnie dała internautom podstawę do tego, by uwiarygodnili oni swoją teorię dot. Kevina Mgleja. 

Po wyznaniu tanecznego partnera Roxie, w sieci zaroiło się od komentarzy, w których fani twierdzą, że plotki odnośnie zazdrości partnera wokalistki się potwierdziły. W obawie przed ewentualną konkurencją miał on “pozwolić” ukochanej tańczyć z osobą o innej orientacji seksualnej. 

  • No jestem w szoku! A tak serio to było to widać od początku i to był pewnie warunek Kevina.
  • Teraz wiadomo dlaczego Kev był tak wyluzowany - pisali fani.

Co myślicie o tej teorii?