Lifestyle.Lelum.pl > Schudła

Schudła

Kinga Zawodnik
02.04.2024 21:55 To gwiazda Hollywood czy TVN? Smukła, jak gazela Zawodnik jest nie do poznania

Kinga Zawodnik wiele lat zmagała się z problemem otyłości. Prowadziła specjalny program na TVN Style, podczas którego wypróbowała wiele sposobów na utratę zbędnych kilogramów. Pomogła jej dopiero operacja zmniejszenia żołądka. Efekty są widoczne od razu. Wiele osób nie mogło jej rozpoznać!

Magda Gessler
02.04.2024 08:23 Ile waży Magda Gessler? Restauratorka odpowiada

Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Restauratorka znana jest nie tylko ze swojego talentu kulinarnego, ale również poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Teraz udowodniła nam to po raz kolejny, gdy odpowiedziała na niewygodne pytanie fana, dotyczące swojej wagi.

Katarzyna Dowbor
14.03.2024 11:13 Katarzyna Dowbor niknie w oczach! Niestety, to nie efekt diety

Za Katarzyną Dowbor intensywny czas. Niemal rok temu dziennikarka straciła posadę prowadzącej w programie “Nasz Nowy Dom”. Wówczas nie kryła, że tak nagłe rozstanie z show było dla niej ogromnym ciosem. W tamtym momencie zaczęła martwić się o swoją karierę, jednak nie na długo. Nagrała swój własny program “Dowborowa od nowa”, a od stycznia objęła stanowisko gospodyni w “Pytaniu na Śniadanie”. Te wszystkie ekscytujące zmiany miały jednak swoją ciemną stronę i odbiły się na jej zdrowiu. Fani niepokoją się, ponieważ ich idolka niknie w oczach.

Katarzyna Kucewicz
03.02.2024 14:40 Psycholożka z "Dzień Dobry TVN" schudła 60 kg. Przeszła przez piekło

Fatfobia jest olbrzymim problemem w naszym kraju. Wiele osób wciąż nie jest odpowiednio wrażliwa na sytuację osób zmagających się z nadwagą lub otyłością. Jedną z takich osób jest Katarzyna Kucewicz, psycholożka i psychoterapeutka znana z programu “Dzień Dobry TVN”. Ma za sobą dwuletnią podróż po zdrowie, obecnie zrzuciła już 60 kilogramów wagi. Sposobami na schudnięcie dzieli się ze swoimi pacjentami.