Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek zaskoczyła metamorfozą. Te włosy to hit
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.03.2024 18:35

Kasia Cichopek zaskoczyła metamorfozą. Te włosy to hit

Katarzyna Cichopek
Fot. KAPiF

W życiu znanej aktorki w ostatnich miesiącach dochodzi do wielu zmian. Najpierw zaręczyny, później utrata pracy i zapowiedź nowych projektów. Wszystko wskazuje na to, że pomimo chwilowych kryzysów, Katarzyna Cichopek wychodzi na prostą. Postanowiła dać temu wyraz metamorfozą. Ale ona szałowo wygląda!

Katarzyna Cichopek doświadcza w życiu wielu zmian

Ostatnie miesiące z pewnością nie są nudne dla polskiej aktorki i prezenterki. W sylwestrową noc Katarzyna Cichopek potwierdziła w swoich mediach społecznościowych zaręczyny z Maciejem Kurzajewskim, jej partnerem w życiu prywatnym i do niedawna zawodowym. Pod koniec stycznia natomiast oboje poinformowali o tym, że zakończyli współpracę z Telewizją Polską przy prowadzeniu programu “Pytanie na Śniadanie”.

Ta decyzja podyktowana była niedawnymi zmianami, jakie zaszły w mediach publicznych w naszym kraju. Na podstawie przegłosowanej uchwały dotyczącej ich bezstronności i rzetelności nowe władze TVP rozwiązały umowy z wieloletnimi pracownikami stacji. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie załamują się jednak i prowadzą normalne życie. Pod koniec lutego wybrali się między innymi na kilkudniową wycieczkę do Rzymu.

KAPIF_oryginal_K1094907F.jpg
Fot. KAPiF
Hakiel ma oko do kobiet. Przed Cichopek był z inną gwiazdą Hakiel i Cichopek pojawili się wspólnie nie tylko w “TzG”

Czy Katarzyna Cichopek będzie miała problemy z zatrudnieniem?

Choć wiele osób mogłoby pomyśleć, że po wydarzeniach w Telewizji Polskiej aktorka doświadczy problemów na rynku pracy i dotkną ją problemy ekonomiczne, Katarzyna Cichopek uspokoiła swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazało się, że pomimo utraty stanowiska przy prowadzeniu programu “Pytanie na Śniadanie”, wciąż będziemy mogli ją oglądać na ekranach naszych telewizorów. To dzięki zachowanej posadzie przy kręceniu serialu “M jak miłość”. 

Spokój ducha zachował również Maciej Kurzajewski. Jak tłumaczył podczas transmisji na żywo zorganizowanej podczas wycieczki do Rzymu, ma w planach pewne duże projekty, niektóre związane są ze zbliżającymi się wydarzeniami sportowymi. To jednak nie koniec niespodzianek. Dziennikarza również widujemy na kanale TVP Historia w roli prowadzącego program “Giganci historii”

ZOBACZ TEŻ: Kurzajewski z wózkiem dziecięcym, a Cichopek? Nie ma wątpliwości

Katarzyna Cichopek ma nową fryzurę!

Czy to koniec nowości w życiu aktorki? Nic bardziej mylnego. Kolejne zmiany Katarzyna Cichopek zaprezentowała na swoim Instagramie. Nie jest tajemnicą, że kobieta magnetyzuje swoją atrakcyjną aparycją która, choć zachowuje klasyczne standardy, to robi spektakularne wrażenie. Aktorka zaprezentowała się w mediach społecznościowych w nowej fryzurze.

Jej włosy, choć nie straciły na długości, wyglądają naprawdę zjawiskowo. Wszystko wskazuje na to, że aktorka zdecydowała się na delikatne rozjaśnienie fryzury. Kosmyki sprawiają wrażenie cieplejszych, szczególnie przy samej twarzy. Na uwagę wskazują również eleganckie fale, które dodają Katarzynie Cichopek uroku. Jak można zauważyć w komentarzach, ta metamorfoza zrobiła wrażenie na obserwatorkach aktorki.

  • Piękne włosy, proszę powiedzieć, czym zostały zrobione fale?
  • Jak pięknie zrobione włosy
  • Ślicznie pięknie moja kochana Kasiu