Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To już pewne. Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” stracili pracę. Za kim będziecie tęsknić najbardziej?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.01.2024 14:13

To już pewne. Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” stracili pracę. Za kim będziecie tęsknić najbardziej?

ekipa Pytania na Śniadanie
Wszyscy prowadzący „Pytanie na śniadanie” stracili pracę. Fot. KAPiF, kadr z "Pytania na Śniadanie" TVP

Po tym, jak Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że żegnają się z “Pytaniem na Śniadanie”, widzowie stracili już całkiem nadzieję. Pożegnanie z ulubionymi prowadzącymi przyszło im z wielkim trudem, gdy nagle gruchnęły kolejne wieści. Okazuje się, że już wszyscy dziennikarze ze “starej” ekipy stracili pracę w śniadaniówce TVP. Kto pojawi się na ich miejscu?

Zwolnienia w "Pytaniu na Śniadanie"

Niedługo po tym, jak władza Telewizji Publicznej z rąk PiS-u przeszła do rąk opozycji rządzącej, rozpoczęła się rewolucja w kolejnych programach stacji. Na pierwszy ogień poszły programy informacyjne, a dalej te rozrywkowe, jak doskonale znana wszystkim Polakom śniadaniówka “Pytanie na Śniadanie”. Zmiany okazały się jednak nie spodobać publiczności, która nie spodziewała się, że ich ulubieni prowadzący niemal z dnia na dzień rozstaną się z formatem!

Jeszcze pod koniec zeszłego roku gruchnęły wieści, że Anny Popek oraz Małgorzaty Opczowskiej nie uwzględniono w grafiku na styczeń. Pierwsza z nich powróciła do programu w kwietniu zeszłego roku, natomiast druga prowadziła show od 2020 roku. Dla widzów stało się więc jasne, że niezależnie od stażu, nikt z prowadzących nie może czuć się bezpiecznie. Tymczasem na przestrzeni ubiegłych tygodni z “Pytaniem na Śniadanie” pożegnali się również Robert Rozmus, Ida Nowakowska oraz Małgorzata Tomaszewska — zwolnienie ciężarnej gospodyni wywołało wiele kontrowersji, jednak był to dopiero początek zmian. Kto był następny?

Poważnie ją tak potraktowali? Aż nie chce się wierzyć, jak zwolniono Małgorzatę Tomaszewską. Zdumiewające wieści zza kulis TVP Współpracownik Kasi Cichopek „boi się o głowę”. Wygadał się dopiero po jej zwolnieniu. Tak wyglądała praca z gwiazdą

Wszyscy prowadzących "Pytanie na Śniadanie" stracili pracę

23 stycznia Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swoje odejście z “Pytania na Śniadanie”, czym wywołali burzę komentarzy. Widzowie dalej nie mogą przeboleć straty ulubionej pary prowadzących, którzy byli związani z programem od 2020 roku. Tymczasem właśnie gruchnęły wieści o kolejnych gospodarzach, którzy stracili pracę. Do tej pory ważyły się losy pozostałych dziennikarzy, którzy pracowali w śniadaniówce TVP, jednak teraz to już niemal pewne, że w przyszłości na ekranach nie zobaczymy już żadnego z nich!

Jak nieoficjalnie informuje portal Wirtualne Media, z “Pytania na Śniadanie” zostały zwolnione następujące duety: Anna Popek i Robert Rozmus, Małgorzata Opczowska i Robert Koszucki, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Izabella Krzan i Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Jest to cała ekipa “starych” prowadzących, która musiała ustąpić miejsca nowym dziennikarzom, którzy dołączyli oraz w najbliższym czasie pojawią się w produkcji. O kim mowa?

ZOBACZ TEŻ: Kasi Cichopek podziękowali, a co ze Zduńską? Doniesienia prosto z TVP. Zaplanowali to już wcześniej

Kogo widzowie mogą spodziewać się w "Pytaniu na Śniadanie"?

Po tym, jak rozpoczęły się zwolnienia z “Pytania na Śniadanie”, na łamach śniadaniówki zaczęły pokazywać się nowe twarze. Od 19 stycznia program zaczęli prowadzić Joanna Górska i Robert Stockinger, a także ogłoszeni zaraz po nich Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Obecnie dziennikarze muszą mierzyć się ze sporą dawką krytyki, którą serwują im niezadowoleni widzowie. Publiczność śledzi każde nowe wydanie “Pytania na Śniadanie” i jest gotowa wytknąć gospodarzom każde, nawet najmniejsze ich potknięcie. W tej pełnej napięcia atmosferze nieoficjalnie mówi się o tym, kto jeszcze ma zasilić szeregi nowej ekipy śniadaniówki. Czy lubiani dziennikarze rozładują napięcie?

Jak dowiedział się “Super Express”, para, która w najbliższym czasie dołączy do “Pytania na Śniadanie” ma tworzyć zgrany duet, który jednak pochodzi z “dwóch różnych światów”. W tym samym czasie “Plotek” poinformował, że jedną z tych osób ma być Katarzyna Dowbor, która rzekomo już podpisała kontrakt. O tym, kto jeszcze dołączy do programu, przekonamy się w nadchodzących dniach.

źródło: wirtualnemedia.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik