Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jest prześliczna i ma arcytrudny zawód. Kim jest żona Zielińskiego? Piłkarz ma w domu prawdziwy skarb
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.06.2024 21:16

Jest prześliczna i ma arcytrudny zawód. Kim jest żona Zielińskiego? Piłkarz ma w domu prawdziwy skarb

Piotr Zieliński żona
fot. Instagram/@lauraslowiak

Piotr Zieliński jest jednym z kluczowych zawodników naszej reprezentacji. Mało kto wie, że piłkarz może pochwalić się nie tylko imponującymi umiejętnościami, ale też udanym życiem osobistym. Niesamowite, kim jest jego piękna żona.

Piotr Zieliński zagra dziś w kolejnym meczu na Euro 2024

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Piotr Zieliński jest jednym z najważniejszych graczy naszej reprezentacji. Kapitan Biało-Czerwonych już niejednokrotnie udowodnił, że posiada niesamowite umiejętności i charakteryzuje się wyjątkową wolą walki.

Już dzisiaj napastnik po raz kolejny założy opaskę kapitana naszej reprezentacji podczas meczu drugiej kolejki grupy D na Euro 2024. W piątek 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 Polska zmierzy się z reprezentacją Austrii w Berlinie, gdzie obie drużyny powalczą o awans do 1/8 Mistrzostw Europy.

"Widzę, jak mama leży w rowie, i widzę, jak ojciec odchodzi". Błaszczykowski przeżył koszmar w przeszłości Euro 2024: Kibice właśnie mieli jechać na mecz, a nagle pojawił się Pudzianowski

Piotr Zieliński może pochwalić się piękną żoną

Zawodnik naszej reprezentacji może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą zawodową, ale również udanym życiem osobistym. Piotr Zieliński od 10 lat związany jest z Laurą Zielińską (dawniej Słowiak). Para poznała się jeszcze w rodzinnej miejscowości piłkarza, czyli Ząbkowicach Śląskich. 

Zakochani zaręczyli się w 2017 roku, a dwa lata później powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Niedługo później para doczekała się również swojej upragnionej pociechy — synka o imieniu Maksymilian, który urodził się w 2021 roku. Na co dzień cała rodzina mieszka we Włoszech, gdzie gra Piotr Zieliński.

ZOBACZ TEŻ:"Skandal! Prezes TVP do dymisji!". Widzowie wściekli, oto co zobaczyli na ekranie podczas meczu Polska-Austria.

Kim jest żona Piotra Zielińskiego?

Laura Zielińska od dawna aktywnie działa w social mediach, gdzie chętnie pokazuje kulisy swojej rzeczywistości i życia we Włoszech. Internauci są zachwyceni urodą ukochanej naszego zawodnika i na każdym kroku komplementują ją w komentarzach na Instagramie.

Warto podkreślić, że żona Piotra Zielińskiego ukończyła naprawdę imponujący kierunek studiów. Kobieta z wykształcenia jest analitykiem medycznym. Tytuł zawodowy magistra uzyskała w 2016 roku po ukończeniu studiów na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.