Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Skandal! Prezes TVP do dymisji!". Widzowie wściekli, oto co zobaczyli na ekranie podczas meczu Polska-Austria
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.06.2024 18:47

"Skandal! Prezes TVP do dymisji!". Widzowie wściekli, oto co zobaczyli na ekranie podczas meczu Polska-Austria

Awaria
fot. KAPiF

Dziś o godzinie 18:00 rozpoczął się mecz Polska - Austria. Niestety, nasi przeciwnicy strzelili bramkę już w 10 minucie meczu. To niebywałe, co wtedy zobaczyli widzowie na ekranie. Przypomnijmy, że podczas meczu Polska - Holandia serwery TVP zostały zaatakowane, przez co kibice nie obejrzeli początku meczu. Zdawałoby się, że telewizja odrobiła lekcje i więcej do podobnej sytuacji nie dojdzie. Nic bardziej mylnego… Widzowie są oburzeni. 

Polska drużyna gra dziś kolejny mecz na Euro 2024

Na piątek, 21 czerwca, na godzinę 18:00 zaplanowano kolejny mecz na Euro 2024. Spotkanie jest o tyle ważne, że zagra w nim reprezentacja Polski. Nasza drużyna narodowa zmierzy się z Austrią. Dla obu drużyn jest to bardzo ważna rozgrywka, która może zadecydować o tym, który kraj wyjdzie z grupy. 

Austria to bardzo ciekawy zespół, który potrafi dostosować się do przeciwnika pod względem taktycznym. Nie byłbym tego taki pewny, że zagra z nami tak samo, jak w pierwszym meczu. Po spotkaniu można było wyciągnąć kilka wniosków – powiedział dla portalu laczynaspilka.pl obrońca reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Mecz Polska - Austria stoi pod znakiem zapytania? Trwa ewakuacja kibiców w centrum Berlina “Nie jesteśmy już kolegami”. Takiej atmosfery w kadrze Polski nie było dawno

To oni zagrają w dzisiejszym meczu z Austrią

W porównaniu do pierwszego meczu, który Polska zagrała z Holandią, eksperci sugerują kilka zmian w składzie Polaków. Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią na Euro 2024 to Szczęsny - Bednarek, Dawidowicz, Kiwior - Frankowski, Ślisz, Moder, Zieliński, Zalewski - Buksa, Lewandowski.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że podczas dzisiejszego meczu namieszać może pogoda. Nad Berlinem przechodzą silne burze, którym towarzyszą trudne warunki atmosferyczne. Media poinformowały, że ewakuowano kibiców z centrum stolicy Niemiec. 

Skandaliczne, co widzowie zobaczyli zamiast gola

Widzowie, którzy oglądają mecz Polska - Austria w internecie, poczuli się mocno rozczarowani nie tylko samą utratą gola przez Polskę, a faktem że nawet tego nie zobaczyli. Transmisja spotkania ponownie nie zadziałała. Wielu widzów, szczególnie młodych, którzy telewizorów nie mają, a chcieli kibicować biało-czerwonym, zamiast straconego gola, zobaczyli czarne tło. Internauci od razu zabrali głos. 

“Skandal! Prezes TVP do dymisji!” - czytamy w komentarzach. 

Przypomnijmy, że do podobnej sytuacji doszło w meczu Polska - Holandia. Wówczas serwery TVP zostały zaatakowane.