Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauci mają dość Jarka z "Love Island"? Tak im doradzał
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 14.05.2024 08:02

Internauci mają dość Jarka z "Love Island"? Tak im doradzał

Zuza Maciejewska i Jarek Mrozowski
Fot. archiwum prywatne

Jarek i Zuza wygrali ostatnią, dziewiątą edycję “Love Island. Wyspa miłości”. Jednak okazuje się, że ich związek nie przetrwał wyjścia z show i ogłosili ostatnio w social mediach swoje rozstanie. Jednak Jarek nie daje za wygraną i co chwilę przypomina o sobie w sieci. Tym razem opublikował film, w którym wciela się w rolę ”psychologa” i radzi ludziom, jak skutecznie i bez problemów poradzić sobie z rozstaniem.

Jarek rozwijał magiczną relację z Zuzą. Ale jednak nie przetrwała

Jarek Mrozowski ma 25 lat, uwielbia uprawiać sport, ale do tej pory nigdy nie był w stałym związku. Co ciekawe, przed rozstaniem rozmawialiśmy z Jarkiem i Zuzą. Islandera zapytaliśmy, czy wiąże swoją przyszłość ze swoją programową partnerką:

Zuzia to niesamowita osoba, którą miałem przyjemność poznać na Love Island. Nasza relacja rozwija się, ale nie mogę z góry przewidzieć, co przyniesie przyszłość. Jesteśmy otwarci na możliwość budowania czegoś razem, ale wciąż poznajemy się i rozwijamy naszą magiczną relację - odpowiedział tajemniczo Jarek.

Bardziej wylewna w tej kwestii dosłownie chwilę przed rozstaniem była Zuzanna Maciejewska, była dziewczyna Jarka.

AF737D6F-643F-4BD8-AB51-C20423FF93E6.JPG
Fot. Archiwum prywatne, Zuzanna Maciejewska i Jarosław Mrozowski

 

Jeden z braci Mroczek wziął ślub. Jego żoną została finalistka Miss Polonia Tak wygląda żona aspiranta Mietka z "Ojca Mateusza". Ma nietypowy zawód

Zuza tuż przed rozstaniem: "Trzeba o to zadbać"

Dobre dziecko, pilna studentka, całe życie poświęcała nauce - tak przedstawia się Zuzanna Maciejewska, była partnerka Jarka Mrozowskiego. Czy Zuza była szczęśliwa ze swoim programowym partnerem i czy wiązała z nim przyszłość?

Jarek jest wyjątkowym facetem, który spełnia wiele moich oczekiwań. Między nami jest chemia, że się rozumiemy bez słów i przeciągania. Naprawdę jest coś silnego i trzeba o to zadbać. Ważne jest dla mnie, aby poznać prawdziwe jego intencje i czy nasza relacja opiera się na szczerości i uczuciach, a nie tylko na grze. Nikt nie jest idealny, ważne, żeby pracować nad sobą - odpowiedziała Zuzanna przed rozstaniem.

Co ciekawe, o tym związku moglibyśmy już dawno zapomnieć, ponieważ Zuza zajęła się swoim życiem i porządkami w nim, ale to Jarek nie daje o sobie zapomnieć.

540B4FD9-B0C7-4841-B0B1-5EFBC10CDC61.JPG
Fot. Archiwum prywatne, Zuzanna Maciejewska

Jarek z "Love Island" radzi internautom

Zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości", postanowił podzielić się swoimi sposobami i radami na to, w jaki sposób można poradzić sobie z rozstaniem. Jarosław proponuje między innymi ćwiczenia, jogę, medytację czy wyjście do kina. 

Na byłym Islanderze internauci nie zostawili suchej nitki. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo zarzutów, że tym filmem chciał wbić szpilę Zuzi. 

Mam wrażeni, że robisz sobie trochę bekę z tego rozstania z Zuzą, słabe.

Milczenie jest złotem! Pozdrawiam.

Ty sobie żartujesz. A Zuza nawet nie wiadomo, czy sobie nie zrobi jakiejś krzywdy po tym co się stało.

Przecież on na tym robi popularność. Myślał, że wyjdzie spoko, nie wyszło. To ratuje wizerunek w ten sposób. A ludzie komentują i robią mu zasięgi. Mam nadzieje, że nikt z nim żadnej współpracy nie podpisze.

Niesamowite, jak z najbardziej lubianego uczestnika, można stać się tym, który najbardziej wszystkich rozczarował.

Słaby jesteś strasznie.... i niedojrzały emocjonalnie bachor... a w życiu nigdy nie jest łatwo.