Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aż ciężko w to uwierzyć! Przyjaciel Kaźmierskiej ma unikalne wykształcenie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 13.03.2024 20:36

Aż ciężko w to uwierzyć! Przyjaciel Kaźmierskiej ma unikalne wykształcenie

Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska, fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat
Fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat

Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Gwiazda może w nim liczyć na wierne grono swoich fanów. Celebrytka dała się poznać za sprawą programu „Królowe życia”, który przybliżył także inne ważne dla niej osoby. Wśród nich można wymienić między innymi jej przyjaciela, Jacka Wójcika. Czym na co dzień zajmuje się mężczyzna? 

Dagmara Kaźmierska wywołuje wiele kontrowersji

Informacja o dołączeniu Dagmary Kaźmierskiej do obsady programu „Taniec z Gwiazdami” wzbudziła wielu internautów. Wiele osób było zdanie, że celebrytka nie powinna dołączać do formatu, głównie ze względu na kontrowersyjną przeszłość. Celebrytka w przeszłości została bowiem skazana prawomocnym wyrokiem za „działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”. Mimo to Dagmara Kaźmierska cieszy się sporym wsparciem swoich fanów, którzy swoimi głosami zdołali uchronić ja przed odpadnięciem z programu, mimo że to właśnie na jej koncie znajdowało się najmniej punktów otrzymanych od jurorów. 

Wcześniej Dagmarę Kaźmierską można było oglądać w programie „Królowe życia”, który przyniósł jej popularność. To właśnie tam pokazywała swoją codzienność, a także rozsławiła swoich bliskich – w tym syna Conana, przyjaciółkę Edzię czy przyjaciela Jacka Wójcika

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska,fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
"Taniec z Gwiazdami": Hakiel o Kaźmierskiej, która walczy do samego końca Dagmara Kaźmierska o pierwszym odc. „Tańca z Gwiazdami”. Smutne?

Jacek Wójcik zasłynął jako przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej

Jacek Wójcik dał się poznać jako przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej w programie „Królowa życia”. Mężczyzna zdobył sympatię widzów dzięki swoim nietuzinkowym pomysłom i tym, jaki duet tworzy wraz z Dagmarą. 

Choć program „Królowe życia” nie jest już nadawany od pewnego czasu, Jacek Wójcik miał jeszcze okazję wrócić na ekrany telewidzów. Wszystko za sprawą zeszłorocznej nowości Polsatu, czyli formatu „Dagmara szuka męża”, w którym pomagał przyjaciółce znaleźć idealnego mężczyznę. W zadaniu towarzyszył im również syn celebrytki, Conan. Co ciekawe, Jacek Wójcik kiedyś sam oświadczył się celebrytce, ta jednak odrzuciła jego propozycję. Mimo to zdecydowali się pozostać przyjaciółmi.

ZOBACZ TEŻ: Syn Dagmary Kaźmierskiej: "Często chowam głowę". Nie ma lekko

Kim jest jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej?

Jacek Wójcik mieszka w Kłodzku. Mężczyzna urodził się w 1969 roku. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej z wykształcenia jest artystą. Mężczyzna ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i na co dzień pracuje w wyuczonym zawodzie. Mężczyzna jest artystą plastykiem i zajmuje się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Jacek Wójcik dał się poznać także jako zapalony sportowiec. Mężczyzna w przeszłości zajmował się między innymi kulturystyką czy podnoszeniem ciężarów. Prywatnie Jacek Wójcik ma za sobą rozwód. Jest także ojcem dwóch synów. Dagmara Kaźmierska pomogła swojemu przyjacielowi podczas jego walki z uzależnieniem od alkoholu

Jacek Wójcik, fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat 2.png
Jacek Wójcik, fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat
Jacek Wójcik, fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat 1.png
Jacek Wójcik, fot. kadr z programu „Dagmara szuka męża” prod. Polsat