Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda Top Model pokazała ciążowy brzuszek. Internauci nie zawiedli
Julia Bogucka
Julia Bogucka 28.05.2024 11:16

Gwiazda Top Model pokazała ciążowy brzuszek. Internauci nie zawiedli

Amelia Wnęk w ciąży
Fot. amelia_wnek/Instagram

Była uczestniczka programu “Top Model” kilka miesięcy temu ujawniła, że spodziewa się dziecka. Wielkimi krokami zbliża się termin porodu. Amelia Wnęk pokazała, jak wygląda teraz jej brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że dziecko już niedługo zjawi się na świecie.

Amelia z "Top Model" związała się ze zwycięzcą

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję programu “Top Model”. Podczas produkcji poznał Amelię, która była wówczas zaręczona i przygotowywała się do ślubu. Krótko po zakończeniu emisji okazało się, że kobieta rozstała się ze swoim poprzednim partnerem i związała ze zdobywcą głównej nagrody. Ten związek wzbudził wiele emocji w widzach. Amelia nie była przedstawiona w programie jako sympatyczna osoba, podczas gdy Dominik wręcz przeciwnie.

KAPIF_oryginal_K1168514F.jpg
Fot. KAPiF

Tylko szybkie zdanie wyjaśnienia dla osób które chyba nigdy nie zaznały miłości w swoim życiu i bardzo przykro mi z tego powodu
Ja i Dominik jesteśmy ze soba już od kilku miesięcy, jednak o związku powiedzieliśmy teraz bo chcieliśmy pierwsze miesiące mieć dla siebie i skupić się na uczuciach
PS: Były to również zalecenia mediowe produkcji Top Model - komentowała relację Amelia.

Należy jednak pamiętać, że montaż, jaki jest stosowany w formatach rozrywkowych, potrafi wywołać mylne oceny. Okazało się ostatecznie, że uczestnicy “Top Model” odnaleźli wspólny język i od końca ubiegłego roku stanowią parę. Nie jest to jedyna informacja, którą podzielili się ze swoimi fanami. Kilka miesięcy później w mediach społecznościowych Amelii ujawniono kolejną radosną nowinę, która wzbudziła duże emocje w fanach.

Najpierw ciąża i ślub, teraz to. Baron i Sandra Kubicka ogłosili radosne wieści Młodsza o 48 lat partnerka polskiego miliardera w kolejnej ciąży

Amelia Wnęk z "Top Model" jest w ciąży

Na początku marca w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że uczestniczka popularnego programu jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Dominik Szymański, który zwyciężył ostatnią edycję formatu “Top Model”. Poruszające zdjęcie ciążowego brzuszka pojawiło się na Instagramie influencerki. Dowiedzieliśmy się od razu, że najprawdopodobniej na świecie pojawi się córeczka o imieniu Aurora, a poród zaplanowany jest na czerwiec.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo para przywita swoje wymarzone dziecko. O imieniu, które wybrali dla córki, opowiadali będąc gośćmi programu “Dzień Dobry TVN”. Okazuje się, że wybór nie był przypadkowy.

Od początku było to imię bezdyskusyjne, a dla nas piękne. Naszym marzeniem jest zobaczenie zorzy polarnej, a aurora to właśnie zorza polarna, więc fajnie się złożyło.

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono reakcję Cichopek na ciążę Dominiki. Informator zdradził smaczki

Amelia Wnęk pokazała pokaźny brzuszek

Co jakiś czas w mediach społecznościowych byłej uczestniczki programu “Top Model” pojawiają się kolejne fotografie prezentujące okazały już ciążowy brzuszek. Influencerka wyraźnie czuje się komfortowo z rozwijającym się pod sercem dzieckiem, ponieważ chętnie prezentuje swoje kształty na Instagramie. Jej fani są obecni przy niemal każdym etapie tego stanu.

Ostatnia publikacja, na około miesiąc przed porodem, ukazała się w mediach przedwczoraj podczas Dnia Matki. Amelia Wnęk udostępniła na Instagramie efekty odważnej sesji zdjęciowej, na której pokazała, w jakim stanie jest obecnie. W opisie ujawniła, z jakimi emocjami wiąże się dla niej fakt, że już niedługo dołączy do grona mam.

Cieszę się, cieszę się niezmiernie i jestem gotowa na tę podróż. Jak pomyślę sobie, że za miesiąc będę trzymała swoją córkę w rękach jestem szczęśliwa i tak bardzo nie mogę się doczekać.

Jako mama, to co mogę obiecać tobie Aurora to to, że nigdy nie będziesz sama. Będę przy tobie w każdym momencie by Ci pomóc, by Cię wesprzeć i popchnąć do przodu.
Wiem, że nasza przyszłość będzie piękna, kolorowa i pełna miłości.
Kocham Cię, Mama

W komentarzach zaroiło się od gratulacji i życzeń:

  • Wszystkiego wspaniałego super rodzinko. dziękuję za tak spontaniczną i ważną sesję
  • Wyglądasz OBŁĘDNIE
  • Ja też czekam na moją córeczkę Też termin mam wyznaczony za miesiąc wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam