Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Młodsza o 48 lat partnerka polskiego miliardera w kolejnej ciąży
Julia Bogucka
Julia Bogucka 26.05.2024 20:37

Młodsza o 48 lat partnerka polskiego miliardera w kolejnej ciąży

Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska
Fot. KAPiF

Patrycja Tuchlińska ogłosiła, że jest w ciąży. Dzień Matki po raz kolejny stał się okazją do ogłoszenia szczęśliwej nowiny światu. Modelka opublikowała w sieci fotografie prezentujące zaokrąglony brzuszek.

Patrycja Tuchlińska jest w ciąży

Modelka ogłosiła nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Partnerka starszego o 48 lat polskiego miliardera przyznała, że będzie z nim miała drugie dziecko. Para wychowuje już 2,5 letniego synka. O jej ciąży spekulowało się już od pewnego czasu, a przyczyną tych plotek były opublikowane w grudniu ubiegłego roku fotografii w obcisłej złotej sukni.

Teraz okazało się, że są one prawdziwe. W maju brzuszek Patrycji Tuchlińskiej jest już pokaźnych rozmiarów, co wskazuje na to, że ciąża jest już zaawansowana. Do tej pory partnerka Józefa Wojciechowskiego skrupulatnie ukrywała informację o kolejnym członku rodziny.

ak cudownie być Mamą!
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! Pamiętajcie, jesteście niezastąpione! - napisała na Instagramie.

Sandra Kubicka urodziła. Baron prosto ze sceny zdradził imię synka Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. W taki sposób przekazała radosną nowinę

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski: związek

Para jest razem od 2018 roku, dziewczyna miała wtedy zaledwie 23 lata. Miała na swoim koncie tytuł Foto Models Poland tego roku, startowała również w konkursie Miss Polski 2016. Ich relacja wywołała duży szum medialny, przede wszystkim ze względu na wiek biznesmena. Józef Wojciechowski jest o 48 lat starszy od młodej modelki.

Trzy lata później na świat przyszedł pierwszy syn pary: Augustyn. Obecnie chłopiec ma 2,5 roku. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo ich rodzina powiększy się o kolejnego członka. O miejsce mogą być spokojni, willa nad Zalewem Zegrzyńskim z pewnością pomieści całą czwórkę.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir i Kajra zaskoczyli słowami. Poszło o rozwód i ciążę

Tak wygląda dom Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego

Okazuje się, że para mieszka we wspomnianej willi nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest to luksusowa nieruchomość, która zawiera wszelkie udogodnienia, takie jak basen, korty tenisowe, palmy oraz ptaszarnię. Na samym wejściu widać wielkie schody, które zapraszają do środka. Posadzki w domu są marmurowe, a spośród kolorów dominuje biel i szarość. 

To niejedyne luksusy, jakich doświadcza para. Posiadają również własny helikopter i często wybierają się w dalekie podróże. Życie u boku miliardera można oglądać na Instagramie Patrycji Tuchlińskiej, która chętnie dzieli się codziennością pełną przepychu ze swoimi obserwatorami. Obecnie zgromadziła na swoim profilu społeczność liczącą ponad 60 tysięcy osób.