Lifestyle.Lelum.pl > Programy > WYGRAŁ 200 tys zł! Zwycięzca „Top model” wprost o swoich planach. Na co wyda pieniądze?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.11.2023 19:43

WYGRAŁ 200 tys zł! Zwycięzca „Top model” wprost o swoich planach. Na co wyda pieniądze?

Top Model, Dominik Szymański
Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Fot. Wojciech Olkusnik/East News

W sobotę 25 listopada miliony Polaków zgromadziło się przed telewizorami. Widzowie w napięciu śledzili wydarzenia, które miały miejsce w finałowym odcinku “Top Model”. O zwycięstwo, 200 tys. złotych oraz kontrakt z agencją modelingową zawalczyli: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda. Stawka była więc wysoka, a emocje sięgnęły zenitu. Na co zwycięzca zamierza przeznaczyć swoją nagrodę?

"Top Model": Przebieg finałowego odcinka

Finał 12. edycji programu “Top model” już za nami. W decydującym etapie znalazła się czwórka uczestników: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal oraz Wiktoria Darda. Los zwycięzcy znalazł się w rękach jurorów, ale i widzów, którzy podjęli wspólnie decyzję. Jednak zanim do tego doszło, widzów czekało wspaniałe widowisko.

Finałowy odcinek “Top Model” poprowadził Michał Piróg, natomiast gościem specjalnym była znana projektantka, Gosia Baczyńska. 4 młodych modeli wykonała ostatnie zadania, które oceniło jury w niezmiennym składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. W kulminacyjnym momencie uczestnicy programu wystąpili w pokazie mody, który uświetniły kreacje MMC, Dawida Wolińskiego oraz Gosi Baczyńskiej. Zaraz potem ogłoszono zwycięzcę. 

Joanna Krupa nagrała PIOSENKĘ. Padliśmy, gdy usłyszeliśmy słowa. Chce przebić Sławomira? Tylko u nas: Martyna Kaczmarek o świadomej bezdzietności. "Każda decyzja zasługuje na zrozumienie"

"Top Model": Zwycięzcą 12. edycji programu został...

12. edycja “Top Model” toczyła się o wysoką stawkę — okładkę magazynu Glamour, kontrakt z agencją Selective Management oraz rekordową, większą niż dotychczas, kwotę 200 tys. złotych. Po podsumowaniu głosów widzów ogłoszono, że to wszystko udało się zdobyć 21-letniemu Dominikowi Szymańskiemu!

Zwycięzca 12. edycji programu “Top Model” już od samego początku zrobił na jury spore wrażenie. Jego aparycja oraz zdolności sprawiły, że już na castingu szczególną uwagę zwrócił na niego Dawid Woliński. Mimo iż był nieco nieśmiały, bardzo szybko podbił serca zarówno jurorów, jak i widzów. W poszczególnych konkurencjach Dominik nie miał sobie równych. Na co przeznaczy wygraną? Dziennikarzom “Faktu” udało się przeprowadzić z mężczyzną krótki wywiad. Okazuje się, że już wie, na co na pewno nie wyda pieniędzy!

ZOBACZ TEŻ: Paulina Papierska wygrała I edycję „Top Model”. Nagle zniknęła z mediów, wybrała zupełnie inną drogę

"Top Model": Na co zwycięzca programu przeznaczy rekordową wygraną?

W sobotni wieczór ogłoszono, iż 12. edycję programu “Top Model” zwyciężył 21-letni Dominik Szymański. Niedługo po tym z finalistą skontaktowali się dziennikarze “Faktu”. Postanowili zapytać, na co zamierza przeznaczyć 200 tys. złotych, które wpłynęły na jego konto w ramach wygranej.

Szczerze mówiąc, nie wiem do końca, na co mogę wydać te pieniążki – odparł z zakłopotaniem Dominik.

Gry reporterzy zaczęli dociekać, czy ma zamiar przeznaczyć je na, na przykład, zakup luksusowego auta, zwycięzca udzielił zaskakującej odpowiedzi. Okazuje się, że nie ma zamiaru kupować auta. W przeciwieństwie do swoich rówieśników, którzy mogliby chcieć przeznaczyć taką sumę na nowoczesne gadżety, on woli ją zaoszczędzić i mądrze zainwestować w swój własny rozwój.

Przeznaczę pieniądze raczej na swoją przyszłość i żeby się rozwijać w tym wszystkim. Zobaczymy jeszcze, jak to będzie, będę o tym myślał w dalszej przyszłości – powiedział finalista w rozmowie z “Faktem”.

Projekt bez nazwy - 2023-11-26T191645.352.png
Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Fot. Wojciech Olkusnik/East News

 źródło: fakt.pl

Tagi: top model
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?