Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Królowe życia": Zatrważające, co Laluna zdradziła o Kaźmierskiej. "Kariera się skończyła", "nie ma Dagmary"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.08.2023 08:13

"Królowe życia": Zatrważające, co Laluna zdradziła o Kaźmierskiej. "Kariera się skończyła", "nie ma Dagmary"

Zatrważające, co Laluna zdradziła o Kaźmierskiej
Zatrważające, co Laluna zdradziła o Kaźmierskiej, fot. YouTube/FANSPORTU TV, kadr z programu „Królowe życia”

Laluna Unique, celebrytka znana z programów „Królowe życia” i „Diabelnie boskie”, pojawiła się niedawno na antenie youtubowego kanału „FANSPORTU TV”, gdzie poza tematami walk MMA, odniosła się także do formatów stacji TTV i relacji z Dagmarą Kaźmierską. 
 

„Królowe życia” zniknęły z anteny. Zastąpiły je „Diabelnie boskie”

Dagmara Kaźmierska przez wielu uważana jest za najważniejszą postać show „Królowe życia”. Choć program TTV dobiegł końca po 12. sezonach, „królowa życia” nadal aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ja 1,1 miliona obserwatorów, a także prowadzi swój butik. W przeciwieństwie do Laluny Unique nie zdecydowała się kontynuować telewizyjnej kariery w programie „Diabelnie boskie”.  

W niedawnym wywiadzie dla kanału na YouTubie „FANSPORTU TV” potwierdziła, że to właściwie ten sam program, tylko pod inną nazwą. Jego 2. sezon będzie można oglądać na antenie TTV od 1 września. 

Media podają, że Dariusz Pachut trzymał się za ręce z blond pięknością. Niestety nie była to Doda

„Królowe życia” – Laluna uderzyła w Dagmarę Kaźmierską

Laluna Unique z „Królowych życia” zdecydowała się wykorzystać platformę do zaatakowania Dagmary Kaźmierskiej. Zasugerowała bowiem, że jej kariera dobiegła końca, a stacja „nie chciała jej dłużej w programie”. Zaprzeczyła tym samym słowom samej Kaźmierskiej, która przekazała, że jej decyzja miała związek z konsekwencjami udziału w programie dla jej codziennego życia, których nie przewidziała zgłaszając się do „Królowych życia”.

Nie ma Dagmary. Królowa jest tylko jedna. Nie ujmując, bo jeszcze mamy Izunię, Julcię i kogo... a tam, my jesteśmy trzy topowe.

„Królowe życia” – Laluna ostro o karierze telewizyjnej Dagmary Kaźmierskiej

Laluna nie ukrywa, że nie żywi ciepłych uczuć do Dagmary Kaźmierskiej. Na pytanie o jej potencjalny powrót do telewizji i formatu „Królowe życia” i „Diabelnie boskie” dość ostro odpowiedziała. Ujawniła przy okazji, że choć lubi jej syna, Conana, to z samą Kaźmierską łączą ją jedynie bardzo silne, ale różne charaktery. 

Do nas? A z jakiej racji? Skończyła się kariera. Ona ostatnio powiedziała na mnie w wywiadach to i tamto. Ona mnie nie obraziła, ona mnie nigdy nie obraża, ani ja jej. Ja lubię jej Conana, syna. Powiedziała, że nie darzy mnie sympatią, ona mnie nie lubi. Ja też nie byłam z nią koleżanką. Mamy podobne charaktery, mocne, ale inne. Dagmara u nas w programie nigdy nie zagości, bo z innymi królowymi przejęłyśmy pałeczkę.

Źródło: Pudelek, Pomponik, Wirtualne media

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów